Як верифікувати рахунок Яндекс.Гроші?

Зміст

  • Ідентифікація в Яндекс Гроші
    • Як прибрати обмеження з-за нових законів?

Про крадіжку грошей з Яндекс.Гроші ми вже розповідали на нашому блозі і вказували, що найкращий спосіб збільшити безпеку – це верифікувати свій рахунок.


Пройти необхідну перевірку для цього зовсім не складно, тим більше що на вибір пропонується кілька варіантів.

Якщо ви шукайте інформацію з верифікації гаманців Яндекса з-за появи нового закону, то відразу скажемо, що це не обов’язково. Для зняття обмежень на використання гаманця, вам буде потрібно виконати менше дій, ніж при верифікації. Про це ми теж розповімо в цій статті.

Ідентифікація в Яндекс Гроші

Як верифікувати рахунок Яндекс.Гроші? Для початку вам потрібно перейти в свій гаманець і вибрати зміна статусу в розділі «Управління гаманцем»:

Після цього, вам буде запропоновано кілька варіантів для проходження верифікації:

При використанні кожного з цих способів, вам доведеться слідувати практично однаковою інструкції:

  • завантажити спеціальну заяву;
  • заповнити його даними;
  • передати заяву в компанію.

Все здається простим, але щоб ваша заява володіло юридичною силою, потрібно завірити підпис у нотаріуса. Крім цього, не всі можуть відвідати офіси компанії із-за географічного положення, а при відправці листа доведеться довго чекати, поки вона дійде, а потім, поки дані будуть перевірені.

У всякому разі, виконавши необхідні дії, через деякий час навпроти статусу у вашому гаманці з’явиться нове значення.

Як прибрати обмеження з-за нових законів?

Щоб не виконувати складну верифікацію, ви можете частково зняти обмеження, заповнивши спеціальну форму. Відкрити її можна на цій сторінці, виглядає вона так:

Пройти таку перевірку зовсім не складно, але доступна вона тільки користувачам з Росії. Якщо ви є жителем України, Білорусі або інших країн, заповнити форму у вас не вийде.

Щоб передати дані в Яндекс, вам буде потрібно складати спеціальну заяву, завірити його у нотаріуса і відправляти поштою, що дорівнює звичайної верифікації.