Як встановити логотип на відео YouTube?

За статистикою на YouTube щодня додаються мільйони роликів, а їх авторами виступають звичайні люди, як і ми з вами.


Зараз активно набирає популярність заробіток на каналах YouTube, але щоб обійти конкурентів і боротися з плагіатом, потрібно якось захистити ролики. Кращий спосіб – налаштувати фірмовий стиль.

Відеоролики, на яких накладено фірмовий значок відмінно виглядають і навіть якщо хтось вирішить ними скористатися, вашого бренду буде додаткова реклама.

Як встановити логотип на відео YouTube? Зробити це також просто, як зробити заставку для відео. Кілька простих настроювань і через 5 хвилин ваші ролики вже з фірмовим стилем.

Установка логотипу на каналі YouTube

Додавання значка у відео встановлюється в настройках, заходьте на відеохостинг і переходьте до параметрами. У бічній панелі пункт «Канал», відкривайте його і натискуйте «Фірмовий стиль»:

У центральній частині сторінки з’явиться кнопка, яка потрібна для завантаження логотипу:

Натиснувши на цю кнопку, відразу відкриється вікно для завантаження картинки, а також вам будуть представлені підказки:

Як бачите, краще завантажувати зображення з порожнім фоном у форматі PNG або GIF. Також встановлено обмеження на розмір файлу 1 Мб. Для додавання логотипу тиснемо на кнопку «Виберіть файл» і натискаємо зберегти:

На наступному кроці ви зможете подивитися, де буде розташований логотип, а також вибрати, коли його показувати. Краще вибирати «Весь час», щоб повністю захистити ролик. Вибравши відповідні налаштування, тисніть «Оновити»:

Все готово, тепер можна перейти до будь-якого відео і подивитися, як виглядає логотип (можливо, його доведеться доопрацювати):

При натисканні на логотип, користувачі потрапляють на ваш канал, а при наведенні курсору побачать назву каналу та кількість передплатників.

Якщо ви впритул користуєтеся Ютубом, то не забудьте змінити посилання каналу, це один із факторів оптимізації.

Фірмова символіка на відеороликах нікому не заважає, а за рахунок неї можна просувати бренд. Не встановлюйте довільні логотипи, використовуйте цю опцію тільки для фірмових значків.