Реклама в Instagram

Зміст

 • Де замовити рекламу в Instagram?
  • Офіційна реклама в Instagram

Навіть великі компанії зараз проводять рекламні компанії в соціальних мережах, так як розуміють, наскільки популярні ці сайти.


В них люди проводять величезну кількість часу. Тільки Вконтакті за добу збирає кілька мільярдів переглядів. У кожній соц. мережі замовляється реклама по-різному.

Реклама в Instagram непоганий варіант, тим більше цей проект вже зібрав більше прихильників, ніж Twitter.

Провести рекламну компанію можна офіційним способом, а можна і скористатися біржами, які вже додані розкручені акаунти. Ми розглянемо обидва варіанти в рамках цієї статті.

Де замовити рекламу в Instagram?

З невеликим рекламним бюджетом краще скористатися рекламою в популярних профілях Инстаграма. Для пошуку доступних акаунтів вже створені спеціальні сервіси.

З недавнього часу на Blogun почали додавати майданчики з Instagram, але поки що їх там не багато. Хоча близько 200 профілів вже є, тому купити рекламу можна:

Розцінки представлені за детальний огляд, тому крім розміщення зображення, власники акаунтів будуть писати тексти мінімум на 1500 символів і додавати хоча б 2 посилання в пост.

Якщо хочете отримати більше доступних майданчиків і знайти більш розкручені акаунти, використовуйте Sociate. На цій біржі реклами Instagram ви можете самі скласти посаду і попросити роЗміст ити його на одній з тисяч сторінок:

Це Топові майданчика, тому розцінки на розміщення рекламних постів досить високі. Зручно, що кожен власник профілю вказує певний час, на якому ваша запис буде знаходитися на першому місці.

Також, ви самі можете вибрати день і час його розміщення. Якщо ціни для вас занадто високі, шукайте менш популярні профілі:

Всього за 200 рублів ви можете додати рекламу на сторінку з 92 тисячами передплатників. Намагайтеся вибирати тільки тематичні майданчики, інакше не отримаєте хорошою конверсії.

Також не забувайте, що з усіма власниками розкручених Instagram акаунтів, можна зв’язатися безпосередньо і домовитися про розміщення реклами.

Офіційна реклама в Instagram

Як і в будь-якої іншої великої соц. мережі, тут можна замовляти офіційну рекламу. Коштує вона дорожче, хоча ви самі вибираєте, який щоденний бюджет буде витрачатися.

На тему рекламування в Инстаграме постійно задаються питання, тому ми вирішили додати повноцінну інструкцію:

 • Спочатку вам потрібно зв’язати акаунт у Instargam з профілем Facebook. Робиться це через налаштування сторінки:
 • Натиснувши на кнопку додавання, вам потрібно заповнити форму або створити новий акаунт у Инстаграме:
 • Тепер вам необхідно створити рекламну компанію, для цього у верхньому лівому куті є спеціальна кнопка:
 • Далі вибирається мета рекламної компанії. Враховуйте, що не всі вони підходять для рекламування в Инстаграме, тому звертайте увагу на підказки:
 • На наступному кроці встановлюються фільтри. Вибирайте цільову аудиторію, вказуйте бюджет, налаштовуйте гео-таргетинг і так далі:
 • Окремо хотілося б сказати про бюджет. Спочатку краще вказати невелику цифру, щоб всі протестувати, потім ви легко зможете збільшити:
 • Тепер необхідно визначитися, який формат реклами ви хочете запустити в Instagram:
 • Тепер можна завантажити свої зображення, додати свій текст і подивитися, як виглядає рекламний пост на прикладі:
 • Інші формати реклами можете просто видалити, а натиснувши на кнопку «РоЗміст ити замовлення», відкривається вікно з вибором методу оплати:
 • Не так вже складно провести рекламну компанію в Instagram, дійте за інструкцією і точно не заплутаєтеся.

  Якщо у вас невеликий бюджет, то краще використовувати банерну рекламу від Wizard Banners.

  Реклама в акаунтах Instagram допомагає залучити більшу аудиторію, тим більше ця соціальна мережа зараз є однією з найбільш популярних.

  Тільки враховуйте, що більшість користувачів сидять в ній з мобільних пристроїв, тому краще додавати посилання на оптимізовані під мобільний трафік сторінки.