Як визначити, що опитувальник лохотрон?

Зміст

 • Опитувальники лохотрони – марна трата часу
  • Як розпізнати опитувальник лохотрон?

Додатковий заробіток в інтернеті організувати набагато простіше, ніж постійний.


Один з варіантів для підробітку в мережі – це заробіток на анкетах та опитуваннях. Цей спосіб перевірений роками, але його нерідко використовують шахраї, щоб залучити жертв. На жаль, сайти-опитувальники обманюють людей, це поширене явище.

Як визначити, що опитувальник лохотрон? Іноді шахрайський ресурс ховається під маскою якісного проекту, але потрібно бути гранично обережним, щоб не стати жертвою. Якщо ви втратите час, це ще не найгірший варіант, деякі люди втрачають через опитувальників-лохотронів свої гроші.

Опитувальники лохотрони – марна трата часу

У більшості випадків, жертви таких проектів обманюються двома способами. При першому, їм пропонується заробіток, користувачі активно проходять опитування і заповнюють анкети, отримуючи за це винагороду. Але коли накопичується сума, доступна для висновку, сайт або не працює, або просто не працює функція виводу.

Другий вид обману більш нахабний. При реєстрації користувачам пропонують вказати номер телефону відправити SMS, після чого списуються гроші. За такою ж схемою іноді пропонують заплатити, щоб приходило більше опитувань, щоб ціни за них були вище і так далі.

Як розпізнати опитувальник лохотрон?

Є кілька простих правил безпеки, про які ви повинні пам’ятати, потрапляючи на будь-опитувальник:

 • Заробіток на опитуваннях – це тип заробітку не вимагає вкладень. Якщо вам пропонують за щось заплатити, відразу ж покидайте такий ресурс.
 • Подивіться на способи виведення коштів, серед них повинен знаходитися Webmoney або інші популярні платіжки. Як правило, лохотрони підключають тільки Perfect Money.
 • Не лінуйтеся шукати відгуки в інтернеті, незважаючи на те, що їх можуть накрутити. Звертайте увагу на профілі форумів, з яких пишуться позитивні відгуки, іноді очевидно, що вони створені для написання посту.
 • На головній сторінці якісного опитувальника ніколи немає блоку з виплатами.
 • Сьогодні на форумах продовжують з’являтися записи про те, що був виявлений новий опитувальник-лохотрон. Будьте уважні і не довіряйте інформації, де йдеться, що комусь вдалося заробити кілька тисяч за пару днів або тижнів.

  Опитувальники можуть приносити лише додатковий прибуток, так як не кожен день ви будете отримувати анкети.

  Шахраї в інтернеті користуються безліччю різних способів і нерідко маскуються під сервіси для заробітку в мережі. А щоб перевірити реальні відгуки про будь-сайті використовуйте сервіс відгуків Webmoney Advisor.