Як змінити реферера на Wmmail?

Однією з причин, по якій користувачі реєструються на Wmmail, це вигідна партнерська програма.


Величезна кількість людей займаються активним запрошенням працівників, але не всі залучені ними користувачі залишаються задоволені своїм реферерів, причому відразу цього можна і не зрозуміти.

Після реєстрації по реферального посиланням користувач закріплюється за запросив його учасником, і у нього немає можливості самостійно вийти з мережі рефералів. Тому, новачки часто задаються питанням, як змінити реферера на Wmmail. Для цього є кілька способів.

Як піти від реферера на Wmmail?

Ви можете вийти з мережі, якщо вас продадуть через біржу рефералів або якщо ваш реферер буде заблокований або віддаляється із системи (ви потрапляєте на біржу від неактивних).

Якщо ви пошкодували, що приєдналися до користувача з-за постійного спаму, нецензурної лайки або поганого ставлення, то сміливо збирати інформацію і скаржтеся модераторам. Якщо правила проекту дійсно будуть порушені, вашого реферера можуть заблокувати і після цього вас зможуть придбати на біржі від неактивних.

Якщо ж реферер вас не влаштовує з особистих причин, наприклад, якщо занадто маленькі бонуси або не проводяться конкурси, то доведеться користуватися альтернативними способами.

Ви можете звернутися до свого рефереру по внутрішній пошті і попросити його продати вас на біржі. Ніяких погроз і ультиматумів, якщо вам відмовлять, ви нічого не зможете зробити, тому краще звертатися з проханням.

Ніякі вмовляння на вашого реферера не впливають? Тоді залишається останній варіант – це повторна реєстрація на Wmmail. Ні, відразу відкривати новий профіль не можна, вас заблокують за це, потрібно спочатку видалити старий аккаунт, а потім заново зареєструватися.

В особистих даних є посилання для видалення профілю:

удаление на wmmail

Протягом 7 днів ваш профіль буде готуватися до видалення. Прискорити цей процес неможливо. Після завершення цього періоду ви зможете видалити обліковий запис, щоб зареєструватися на той самий гаманець Webmoney, доведеться почекати 30 днів.

Тільки по закінченні цього часу повністю втрачається дані про вашому профілі і у вас з’явиться можливість заново пройти реєстрацію.

Останній спосіб використовується вкрай рідко, так як не багато хто готовий відмовитися від свого профілю вже з набраним рейтингом. Тому найчастіше для зміни реферера на Wmmail доводиться пропонувати продаж за вигідною ціною.

Наприклад, ви можете передати своєму майбутньому рефереру гідну суму, щоб він викупив вас, але найголовніше – це спочатку домовитися зі своїм реферерів.