Як забезпечити хороший заробіток на кліках?

Зміст

 • Стратегія заробітку на кліках
 • 10 сайтів для заробітку на кліках
  • Додатковий заробіток на кліках без вкладень
  • Поради по заробітку на кліках з виведенням грошей

Способи заробітку для новачків в інтернеті найпопулярніші. Всі починають свій шлях з чогось простого і, нерідко вибирається саме заробіток в інтернеті на кліках. Все, що потрібно робити – це відвідувати сайти. Вебмастера за рахунок цього накручують відвідуваність своїх ресурсів, новачки отримують легкі гроші.


Як забезпечити хороший заробіток на кліках? Проблема цього виду діяльності в тому, що він недостатньо прибутковий. Скільки дають за відвідування сайту? Копійок 5-10, хіба це гроші? Але уявіть, якщо ви зможете виконувати 600 або більше кліків на добу? Звичайно, мільйонером вас це не зробить, зате найлегшим способом буде доцільно користуватися.

Стратегія заробітку на кліках

Ми вже розповідали, скільки можна заробити на кліках. Обманювати сенсу немає, дохід реально невеликий, але потрібно розуміти, що спосіб розрахований саме на новачків, вони не вміють створювати сайти, писати статті і заробляти іншими способами. При великому бажанні, прибуток можна підняти.

Щоб це зробити, потрібно зареєструватися на сайтах, які пропонують найбільше серфінгу і листів. Клікових спонсорів створено чимало, тому вибір у новачка величезний. По дрібницях необхідно збирати гроші з усіх сервісів одночасно.

Напевно ви знаєте, що після відкриття рекламного сайту показується таймер. Потрібно чекати, поки не закінчиться час:

Чому б не відкрити відразу 10 сайтів і не чекати таймера паралельно? На одному сайті робити це заборонено, але якщо використовувати різні поштовики, то це цілком реально. Послідовно відкривати сайти на всіх буксах не вигідно в плані часу. А так ви зможете витрачати по 20-30 хвилин в день і займатися своїми справами, поки вам надходять невеликі суми на баланс.

10 сайтів для заробітку на кліках

У поштовиків різна популярність, тому і кількість рекламодавців відрізняється. Необхідно вибирати найкращі букси, тільки так ви отримаєте максимум серфінгу і оплачуваних листів. Я не перший рік працюю з кликовыми спонсорами, тому знаю, де найбільше рекламодавців:

 • Wmmail – на мій погляд, це кращий поштовик, тому що виплати в доларах і є багато додаткових функцій. Тільки тут можна паралельно з кліками, підробляти на продажі статей. До того ж адміністрація сайту постійно додає щось нове.
 • Seosprint – перше місце за кількістю доступних сайтів для кліків. Зараз цим сайтом користується понад 400 000 людей, серед них багато рекламодавців. Баланс ведеться в рублях, виплати на 5 платіжних систем. В деякі дні вдається зловити до 200 кліків (серфінг і листи).
 • Seo-Fast – зараз на сайті доступно 432 сайту в серфінгу, 122 банерного серфінгу (майже те ж саме) і 10 листів. Щоб вивести звідси гроші, досить зібрати всього 10 копійок. Крім доходу з перегляду сайтів, ви ще будете отримувати рефбек, він збільшується в залежності від активності.
 • Profitcentr – майже у всіх ТОПах поштовиків, цей букс займає третє місце. Величезна аудиторія користувачів, мільйони виплат, кілька підключених платіжних систем і безліч інших переваг. За день реально виконати до 150 кліків, а зібравши всього 50 копійок, можна замовити виплату.
 • Wmrok – на відміну від усіх представлених сайтів, при серфінгу через цю систему, ви заощадите купу часу. Справа в тому, що таймер тут не встановлюється. Відкриваєш сайт, прокручуєш сторінку і в будь-яку область клацаєш. Що ще зручно, так це автоматичні виплати по неділях (мінімум 15 руб.).
 • Fastprom – не більше 100 сайтів в день ви тут накликати, а зібравши 2 рубля, зможете вивести гроші. З переваг – висновок в різні платіжки, відсутність капчі (просять клікнути в певну область сайту). Щоб можна було виводити гроші, достатньо просто заповнити свій профіль.
 • Wmrfast – у добу мені не доводилося виконати більше 100 кліків через цей сайт. З серфінгу ще нічого, але листів мало. Зате виплати від 1 рубля, є трирівнева партнерська програма (називайте працювати своїх друзів). На даний момент користувачі виконали тут більше 212 мільйонів кліків.
 • Seolast – порівняно з іншими буксами, це молодий проект. Сайти потрібно переглядати 5-60 секунд, а в день їх доступно не більше 20. Висновок від 1 руб., тут також необхідно заповнити профіль для виведення коштів, регулярно проводяться конкурси рефералів і рекламодавців.
 • Web-ip – стародавній поштовик, відкритий в 2006 році. Він нічим особливим не відрізняється, три основних способи заробітку (серфінг, листи, завдання), мінімалка 5 рублів, партнерська програма (2 рівня). Платять небагато, зате в день реально накликати 80 разів.
 • Vip-prom – практично повна копія Сеоспринта, тільки тут користувачі заробляють долари. На тлі зростання курсу американської валюти, це цікаво. У день не вийде накликати більше 20-30 разів, виплати від 5 центів. Для отримання статусу «Робочий», потрібна верифікація телефону.
 • По дизайну всі ці сайти відрізняються, але заробіток грошей на кліках скрізь однаковий. Не важливо, письма це чи серфінг, в будь-якому випадку потрібно буде відкривати майданчики рекламодавців і перебувати на них до повного завантаження або до закінчення таймера.

  Додатковий заробіток на кліках без вкладень

  Поки ви відвідуєте сайти, вам можуть приходити додаткові гроші. Є спеціальне розширення для браузерів, які додають на сайти різну рекламу. Якісь додають її у шапку сайту, якісь просто показують банери в кутку екрану. Це не заважає займатися серфінгом:

  Оплата трохи менше, ніж за перегляд серфінгу або оплачувані листи (хоча на деяких буксах платять по 2-3 копійки). При натисканні на кнопку «Перейти» зараховується ще невелика винагорода. Зручно, що можна стежити за балансом і швидко переходити в особистий кабінет, через інтерфейс плагіна:

  Як і у випадку з поштовиками, бажано встановлювати відразу всі розширення, тільки так можна домогтися нормального прибутку. Зараз свої плагіни пропонують ці системи:

  • Umatrix;
  • PayAd;
  • Teaser;
  • P2P;
  • JobPlant;
  • Surfearner.

  Є ще сервіс JetSwap, на ньому доступна програма SafeSurf. Вона працює в автоматичному режимі. Прямо в її вікні відкриваються сайти рекламодавців. Завжди включайте утиліту (навіть якщо вас немає за комп’ютером), нехай грошики капають.

  Поради по заробітку на кліках з виведенням грошей

  Тільки для незначної підробітку є сенс використовувати цей спосіб. Незважаючи на всю його простоту, новачкам є чого повчитися у досвідчених користувачів. Якщо ви вирішите заробляти на моментальних кліках, вам знадобляться рекомендації:

 • У багатьох системах потрібно обов’язково відкривати вкладку з рекламним сайтом, інакше відлік таймера не починається. Найпростіше вирішити проблему – відкриваючи сайти в новому вікні браузера або взагалі, через інший браузер.
 • Одночасно працювати на 10 сайтах занадто складно. Ви можете переглядати сайти поступово, використовуючи 3-4 букса.
 • Додавайте поштовики на панель закладок, це також заощадить ваш час.
 • На що відкриваються сайтах завжди є реклама, тому бажано встановити Adblock Plus (при виконанні завдань, відключайте його).
 • Коли закінчуються доступні сайти, час від часу переходите до списку і оновлюйте сторінку. Нові пропозиції можуть з’являтися протягом дня.
 • Зверніть увагу на завдання. Вони приносять в рази більше прибутку, ніж серфінг.
 • Діліться своїми порадами, секретами і доходами з іншими людьми. Набирайте рефералів на почтовиках, нехай інші переглядають сайти, щоб ви отримували відсотки.
 • Спочатку ви будете плутатися і витрачати багато зайвого часу. Потрібно влитися в тему, а досвід допоможе вам придумати свої схеми, щоб отримувати хороший заробіток на кліках.

  Настійно рекомендую вам прибутковий серфінг сайтів з Webisida.

  На закінчення знову повторюся, щоб не було злісних коментарів. Кліки не здатні приносити величезний прибуток, придуманий спосіб для новачків. Якщо переглядати сайти тільки через одну систему і рідко, це взагалі безглуздо. Застосуйте стратегію, проявіть активність, дохід точно підніметься.