Як заощадити на просуванні сайту?

Зміст

  • Розкрутка з мінімальним бюджетом
    • Вивчення SEO

Оптимізація сайтів є одним з обов’язкових процесів, який доведеться виконувати всім, хто вирішить створити якісний проект і заробляти в інтернеті.

Більшість досвідчених вебмайстрів і оптимізаторів стверджують, що якісна розкрутка – це не тільки складно, але й дуже витратна справа.

Як заощадити на просуванні сайту? Перший пункт економії на SEO – це відмовитися від залучення оптимізаторів. Ви можете виконувати всі дії з розкрутки свого ресурсу самостійно. Звичайно, потрібен час і деякі знання, але воно того варто. Плюс до всього, віддалені оптимізатори можуть бути несумлінними.

Розкрутка з мінімальним бюджетом

Запорукою успішного розвитку сайту може стати оригінальність ідеї його розробки. Якщо ви придумаєте цікавий проект, то навіть без використання SEO у вас буде можливість досягти величезної популярності.

Оригінальність в інтернеті завжди привертала увагу, адже більшість розроблюваних сайтів – це всього лише копії інших проектів.

Не можете придумати цікаву ідею? Спробуйте модернізувати вже використовувані варіанти. Цілком можливо, що ви вступите у вже щільно заповнену нішу і тільки за рахунок незвичайного стилю подання інформації досягнете успіху.

Вивчення SEO

Що стосується навчання тонкощам SEO, то це хоч і складний процес, але доступний. Інформації про просування сайтів в інтернеті дуже багато і ви як мінімум зможете розібратися в тому, на що звертають увагу пошукові системи, оцінюючи сайти.

Не зайвим буде отримати знання та по складанню оптимізованих текстів, так як текстовий контент, є найкращим варіантом для збільшення релевантності сторінок.

Ключові слова.

Один з головних моментів в пошуковому просуванні, є використання ключових слів. На біржах і форумах дуже часто пропонуються послуги зі складання семантичного ядра, але зробити це можна самому. Використовуючи кілька сервісів, WordStat і Mutagen, можна знайти величезну кількість різних запитів для просування свого сайту.

У статті Пошук ключових слів з низькою конкуренцією, ми детально розглядали систему Mutagen, яка обов’язково стане в нагоді при оптимізації. Крім цього, для роботи з ключовими словами є спеціальні програми. Програма Slovoeb, є одним з відмінних варіантів.

Збільшення відвідуваності.

Ваш проект повинен бути добре відвідуваним, це теж позначається на просуванні. Але потрібно прагнути не тільки до унікальних відвідувань, необхідно домагатися якісних переходів, щоб користувачі проводили на сайті якомога більше часу та виконували переходи по сторінкам.

Виходячи з цього, накрутки є не кращим варіантом, а крім пошукових систем ви можете отримувати трафік з соціальних мереж, форумів або за рахунок покупки посилань (прес-релізів, оглядів). Ми вже розповідали, де купити дешеві лайки, репости, твіти і ретвіти. А посилання можна купувати на будь-якій біржі (наприклад, Blogun).

Заощадити на оптимізації та розкрутці можна, але доведеться виконувати величезну кількість роботи самостійно. Хтось скаже, що краще заплатити і не заглиблюватися в нішу SEO, але це не правильно.

По-перше, вас можуть обдурити, як обманюють оптимізатори, ми вже розповідали. А по-друге, ви завжди зможете щось виправити, доробити і поліпшити, не викладаючи грошей.