Робота коректора віддалено

Зміст

  • Принцип роботи коректора
    • Де шукати вакансії на роботу коректора?
    • Шукай роботу коректора на Weblancer

З неймовірною швидкістю сайти наповнюються інформацією, щодня в мережі публікується кілька тисяч статей. Одні якісні, інші містять численні помилки.


Природно, бездоганні статті користуються великим попитом, а великі компанії зовсім не можуть собі дозволити розміщувати тексти з помилками.

Робота коректора віддалено на дому, це відмінний варіант для тих, хто добре розбирається в рідній мові.

Така діяльність володіє масою переваг, а грамотні лінгвісти користуються величезним попитом. Навіть ті копірайтери, які давно працюють на біржах допускають в текстах помилки, тому до корректорам нерідко звертаються.

Принцип роботи коректора

Схема заробітку гранично проста, вам дадуть тексти або посилання на сторінки сайту, щоб ви шукали і виправляли помилки. Щоб займатися такою роботою, потрібно бути справжнім професіоналом.

Якщо після обробки в статтях будуть знаходити недоліки, ніхто з вами співпрацювати не стане.

Є способи, як перевірити текст на пунктуацію за допомогою спеціальних сервісів, але, жоден автоматизований інструмент не здатний визначити абсолютно всі помилки.

Послуги коректорів потрібні багатьом, а для самих професіоналів це відмінний вид заробітку, так як він володіє наступними перевагами:

  • свобода дій і невстановлений графік роботи;
  • не потрібно писати статті;
  • замовлень в мережі вистачає;
  • робота виконується на дому;
  • нерідко коректори отримують більше копірайтерів.

Однак є й мінуси роботи коректором текстів. До них можна віднести конкуренцію, проведення купи часу перед монітором і постійні пошуки замовників. Плюс до всього, без певних навичок цим займатися не вийде.

Де шукати вакансії на роботу коректора?

Щоб знайти перших замовників, доведеться зареєструватися на різних біржах. Для початку ми рекомендуємо скористатися біржею Advego.

Проект ідеально підходить грамотним копірайтерам, так як вимоги до статей високі і далеко не у всіх виходить виставити тут свої роботи.

Спеціально для коректорів на цьому сайті зроблений окремий розділ роботи. Відразу після реєстрації зайдіть в «Пошук роботи» та через фільтри встановіть критерій:

На жаль, роботи для коректорів і редакторів не так багато на цьому сайті. Конкретно зараз доступно всього 4 замовлення, так і найімовірніше, що їх дадуть виконувати професіоналам.

Тому, краще спочатку зібрати хороший рейтинг і відгуки за рахунок продажу статей, а вже потім відправляти заявки на виконання роботи:

Як бачите, оплата не сильно висока, близько 45 центів за 1000 символів. Враховуйте, що писати вам нічого не потрібно, просто знайти та виправити помилки, це значно простіше.

Взагалі, цю біржу варто використовувати для виконання різних замовлень, іноді тут просять написати лише один текст за 10$.

Шукай роботу коректора на Weblancer

Дана біржа фріланса зараз розвивається бурхливими темпами. Через неї вже заробляють оптимізатори, дизайнери, вебмайстра, ну і коректори, природно. Замовлень на редагування та перевірку текстів тут набагато більше. Про ціну зазвичай домовляються індивідуально.

Головний плюс біржі Weblancer, це наявність не лише замовлень, але і вакансій коректором на дому. Тут клієнти шукають постійних працівників, тому цілком реально знайти стабільну роботу:

Як і на попередньому сайті, бажано спочатку набрати відгуки, так як клієнти воліють співпрацювати з досвідченими користувачами.

Роботи на даному проекті дуже багато, іноді навіть просять просто роЗміст ити оголошення на віртуальних дошках. Беріться за будь-які замовлення, які вам під силу, щоб привернути увагу постійних клієнтів.

Окремо авторам і корректорам хотілося б порадити біржу контенту Copylancer. Вона не найпопулярніша, але там теж можна підшукати роботу.

Робота коректором текстів на дому не така проста, як здається. Крім знань мови і правопису, необхідно активно шукати клієнтів, займатися рекламою і заводити нові знайомства.

Тим не менш, побудувати на цьому кар’єру можна, а якщо пощастить, вас можуть запросити модератором в яку-небудь біржу копірайтингу.