Накрутка в соц. мережах

Розкрутка в соціальних мережах – це вид послуг, який користується величезним попитом. Останнім часом все активніше почали з’являтися різні сервіси по накрутці, але при їх використанні, складно отримувати більше, ніж витрачати на накрутку. Наприклад, отримуючи 30 копійок за вступ до групи, доводиться віддавати 45 копійок, за запрошення, а це не вигідно.

Щоб менше працювати і отримувати більше ефективності, необхідно користуватися сайтами, на яких це передбачено. Одним з таких проектів є Smofast. З його допомогою можна робити накрутку практично у всіх соціальних мережах, починаючи з Вконтакте і закінчуючи YouTube.

Якісний сервіс по розкрутці в соц. мережах

Після того, як ви зареєструєтесь в системі Smofast, можна буде відразу ж приступити до заробітку монет (внутрішня валюта). Для цього пропонується безліч варіантів:

накрутка в сетях

Для прикладу, давайте скористаємося YouTube лайками і спробуємо набрати певну кількість монет. Переходимо у відповідний розділ і бачимо кілька пропозицій щодо встановлення «Мені подобається» на YouTube:

Переходимо по кнопках «Лайкнути» і ставимо «Мені подобається» під відеозаписами. Зверніть увагу, за це нам платять як мінімум 4 монети. Більш простий варіант отримати монети, це скористатися серфінгом сайтів.

Для цього переходимо в розділ «Серфінг сайтів» і натискаємо кнопку «Почати обмін трафіком». Після цього відкривається нове вікно браузера, в якому автоматично проглядаються різні сайти:

За кожен сайт ви отримуєте деяку кількість монет, а дивитися їх зовсім не обов’язково. За кілька хвилин виконання завдань, мені вдалося зібрати 154 монети, які тепер можна витратити на накрутку.

Для цього в меню «Особистий кабінет», потрібно вибрати пункт «Додати завдання»:

Вказуємо тип завдання (у прикладі, накрутка учасників у групи), назва групи, вартість одного виконання. Загальну кількість та кількість виконань у добу не обов’язково встановлювати.

Все, залишається додати завдання і незабаром на 154 монети, ми отримаємо 38 нових учасників в нашу групу. При бажанні можна встановити оплату у 2 монети, тоді за цю суму можна буде накрутити 76 учасників.

При бажанні, монети можна придбати за 1000 монет ви заплатите всього 1$:

Якщо купити 1000 монет і поставити оплату за вступ до групи 2, то можна приблизно за 30 рублів отримати 500 нових учасників. Єдиний момент – доведеться дуже довго чекати, поки знайдуться користувачі, згодні виконувати завдання за цю суму.

Розібратися в інтерфейсі даного сервісу зовсім не складно, а користь від його використання очевидна. Для розкрутки в соціальних мережах необхідно використовувати всі доступні варіанти, а накрутка в соц. мережах через Smofast – це вигідно, швидко і зручно.