Як заробити гроші на аудіокниги?

Зміст

 • Що потрібно для створення аудіокниги?
  • 1. Програма для запису аудіокниги
  • 2. Обладнання для запису аудіокниги
  • 3. Інші моменти
 • Продаж аудіокниг через Літрес
 • Де ще можна продавати аудіокниги?

В інтернеті у користувачів є маса можливостей для заробітку грошей. Можна використовувати всі свої знання, навички і таланти. Навіть якщо ти не розбираєшся в тонкощах IT сфери, завжди можна підшукати відповідні варіанти. Наприклад, люди з гарною дикцією можуть записувати аудіокниги.


Як заробити гроші на аудіокниги? Спочатку потрібно подбати про їх створення. Бути справжнім професіоналом для цього не обов’язково, скачуємо спеціальні програми, купуєш необхідне обладнання і в шлях. Де потім виставляти на продаж свої товари ми також розповімо в цій статті.

Що потрібно для створення аудіокниги?

Природно, потрібен талант. Не важливо, вирішите ви озвучувати чужі книги або напишіть своє, голос повинен бути приємним, кожна буква чітко проговорюватися, плюс інтонація. Чи є у цього способу перспективи? Є, багато хто вже відкрили бізнес на інформаційних товарах, справа дуже прибуткова. Починати потрібно з підготовчих етапів:

1. Програма для запису аудіокниги

Професіонали купують якісне ПЗ для роботи, але витрачати гроші не обов’язково. Є багато програмних продуктів для новачків.

Якщо ви вперше вирішили записати аудіокнигу, то ідеальним інструментом для вас буде Audacity або UV SoundRecorder. Перша програма дозволяє редагувати записи, видаляти шуми, вирізати невдалі моменти і паузи. Завантажуйте софт тільки з офіційних сайтів.

2. Обладнання для запису аудіокниги

Головний інструмент у творця аудіо книги – це якісний мікрофон. Потрібно хоча б напівпрофесійне устаткування. Плюс звукова карта для обробки аудіо високої якості. Щоб не створювати перед собою бар’єрів, використовуйте все, що знаходиться під рукою.

Вбудований в ноутбук мікрофон або пристрій запису на навушниках теж підійде. Коли піде прибуток, краще все ж обзавестися хорошим пристроєм, можете подивитися відмінні варіанти, ми розглядали їх у статті – який мікрофон вибрати для роликів на YouTube.

3. Інші моменти

Перед записом першої книги, спробуйте вголос прочитати кілька абзаців. Робіть це емоційно, у всіх фарбах і з повною передачею інтонації. Нікому не цікаво слухати книги, коли автор бубонить собі під ніс. Бажано трохи потренуватися. Також ви можете придумати свій стиль. В цьому випадку у вас з’являться перспективи стати популярним і привертати увагу потенційних покупців.

Не чекайте, що перші аудіокниги будуть розлітатися на ура. У більшості випадків потрібно хоча б незначна розкрутка. Деякі автори спеціально роздають свої товари безкоштовно, щоб набрати популярність. Це відмінний варіант для інфобізнесмена.

Продаж аудіокниг через Літрес

Можна відкрити власний сайт з аудіокнигами, але це не так просто. Плюс доведеться його розкручувати, а для новачка це серйозна проблема. Куди простіше почати співпрацю з великими компаніями. Онлайн магазин звичайних і аудіо книг Літрес готовий працювати з авторами та видавництвами.

На офіційному сайті ви знайдете контактні дані, щоб зв’язатися з редакторським відділом. Розглядаються всі пропозиції і в стислі терміни дають відповіді. Обов’язково потрібне укладення договору з компанією ” Літрес. На продаж товар буде виставлений на головному сайті і на майданчиках партнерів.

Фрілансери – диктори заробляють на своєму голосі. З гарною дикцією і ви можете спробувати себе в цій ролі.

До кожного автора індивідуальний підхід. У будь-який момент можна зв’язатися з співробітниками, задавати питання, зробити пропозицію щодо покращення або додавання книги. Це серйозний вид заробітку, Літрес стежить за дотриманням авторських прав. Щоб можна було продавати товари через їх проекти, потрібно володіти необхідними правами (згідно із законами РФ).

Не дивно, що така велика компанія готова до співпраці. Їм потрібно розширювати асортимент, умови авторам встановлюються індивідуально. Надсилайте пропозиції в компанію, тільки якщо плануєте продавати реально якісний товар.

Де ще можна продавати аудіокниги?

Створено чимало популярних сайтів, на яких автори продають свої аудіокниги. Ніяких договорів і перевірок. Просто завантажуєш свій товар і чекаєш продажів. У деяких системах можна встановити партнерську винагороду. Люди будуть шукати для вас покупців, а ви будете ділитися з ними доходом:

 • Plati – один з найбільших магазинів електронних товарів. Тут продаються не тільки аудіокниги, але і різні інвайт, бази даних, каталоги і багато іншого. Дозволяється встановлювати винагороду партнерам, але тут користувачі не так активно беруться за продажу.
 • GlopArt – якщо хочете, щоб вашу аудіокнигу рекламувало якомога більше партнерів, додавайте її в цю систему. Основна частина товарів – це инфопродукты про заробіток та бізнесі в інтернеті. Для розкрутки можете запропонувати партнерам 90% відрахувань з продажу.
 • QwertyPay – аудіокниги як заробити в інтернеті краще продавати на цьому сайті. Загляньте в каталог, побачите величезний асортимент різних інфопродуктів, майже всі вони пов’язані з віддаленими заробітками. Партнерів багато і сайт активно рекламується, так як в ньому багато рівнів рефералів.
 • Multiza – ця компанія працює в багатьох країнах. Вона допомагає поширювати музику, відеоролики, а також продавати аудіо та електронні книги на самих популярних платформах. З продажу система забирає всього 20%, окремо доведеться заплатити за розміщення товарів на різних сайтах.
 • Якщо ви плануєте заробляти на аудіокниги великі гроші, то краще використовувати відразу всі способи. Зробіть так, щоб ваші инфопродукты люди «натикалися» скрізь. Разом із зростанням популярності будуть збільшуватися доходи.

  Дізнайтеся, як підвищити інтерес до инфопродукту – це допомагає підвищити його продажу.

  Продаж аудіокниг справа цікава, адже можна самому вибирати літературу, придумувати свій власний стиль, набирати прихильників і підвищувати доходи.

  В залежності від типу книги, додавайте фонову музику, слухачам це подобається. Що стосується цін, то знижена вартість спочатку допомагає розвиватися. Всі з чогось починають, раптом саме вам судилося стати успішним автором.