Як заробити на каналі YouTube?

За останні кілька років заробіток з допомогою YouTube набрав величезну популярність.

Люди запускають нові канали і додають реально якісні ролики, отримуючи багато переглядів і монетизуючи свої майданчики. Така можливість є у кожного, треба лише активно наповнювати канал і робити це правильно.

Як заробити на каналі YouTube? Є кілька варіантів для одержання прибутку з каналу. Природно, доходи тих, хто знає, як стати зіркою YouTube значно вище, так як прибуток залежить від кількості передплатників і переглядів.

Якщо у вас вже є канал і ви хочете отримувати з нього фінансову вигоду, тоді читайте статтю далі, ми розповімо вам про способи заробітку на каналі YouTube.

Заробіток на YouTube, кращі способи

Перед тим як почати користуватися способами заробітку, потрібно розкрутити канал і залучити передплатників. В іншому випадку прибуток буде зовсім невеликою, а реклама буде тільки відлякувати глядачів.

На вашому каналі понад 1000 передплатників і тисячі переглядів роликів? Тоді можете приступати до монетизації:

1. Реклама Adsense. Найпоширеніший спосіб заробітку на YouTube, який використовується навіть найпопулярнішими видеоблоггерами.

Суть гранично проста, потрібно зв’язати профілі YouTube і Adsense, після чого включити комерційне використання роликів. Коли ви це зробите, у ваших відео буде представлятися реклама.

Вона може з’являтися в окремих блоках, на самому початку відео або прямо під час перегляду ролика. Тут оплата проводиться за кожен перехід на сайт рекламодавця, а вартість кліка залежить від декількох факторів.

2. Реклама Youpartnerwsp. Всього 50 передплатників потрібно набрати, щоб підключити канал до цієї партнерської програми.

Ваші ролики також будуть монетизуватися через рекламу, але вам нараховується тільки 80% від прибутку. Працювати безпосередньо вигідніше, скажуть деякі, але на цьому сайті вам допоможуть у всьому розібратися і вичавлювати максимум з ваших роликів.

Докладно про заробіток з цією системою, ви можете прочитати в статті про монетизацію каналу YouTube. Крім низьких вимог до каналів, при використанні цього сервісу, ви зможете виводити гроші на різні платіжки.

3. Продаж посилань Blogun. Колись створена біржа посилань Blogun вже давно пропонує заробіток для власників майданчиків в соціальних мережах і каналів на YouTube.

Все, що потрібно зробити – це додати свій канал в список майданчиків і після цього чекати, поки надійдуть заявки. Додавати їх ви будете в опис, разом з навколишнім текстом.

Про заробіток на Blogun через YouTube ми докладно розповідали, в цій статті є інструкція по монетизації каналу шляхом продажу посилань. Звичайно, з каналів посилання купуються не так активно, але навіть за одне розміщення можна отримати пристойні гроші.

4. Прямі рекламодавці. Власники розкручених каналів монетизують їх за рахунок прямих рекламодавців. Якщо ви коли-небудь дивилися ролики макса +100500, то повинні були помітити, як він рекламує бренд Monster.

Найімовірніше, це прямий рекламодавець, який платить за згадування його бренду в роликах з великою кількістю переглядів.

Навіть якщо ви не так популярні, як Максим Голополосов, шукайте прямих рекламодавців. Вирушайте на форуми, шукайте тих, хто зацікавлений в рекламі. Обов’язково створюйте свої теми з пропозицією про рекламу у відеороликах.

5. Партнерські програми. Тисячі партнерських програм підходять для заробітку через канал на YouTube. Тут схема отримання прибутку ще простіше, вибираєте партнерку, отримуєте реферальне посилання і залучаєте по ній клієнтів.

З кожного замовлення, реєстрації або використання послуг, вам нараховуються гроші.

Найголовніше вибрати партнерську програму за тематикою свого каналу. Наприклад, через ігрові канали можна залучати людей в інтернет-магазини комп’ютерних ігор.

6. Реклама своїх послуг і товарів. Навіщо рекламувати кого-то, якщо ви можете залучати з каналу клієнтів для самого себе. Щоб скористатися цим способом, потрібно відкрити свою справу, хоча б невеликий.

Почати можна з інфотоваров, пропонуючи людям електронні книги або відеокурси, але все також залежить від тематики каналу.
Наприклад, якщо ви ведете канал про рукоділля чи вишивці, запропонуйте глядачам товари, які ви зробили самі. Варіант самий прибутковий, особливо, якщо ви пропонуєте щось цікаве.

Заробити на каналі YouTube не так просто, а головна трудність тут полягає в розкручуванні майданчики. Тільки коли ви почнете збирати багато переглядів, у вас з’явиться можливість отримувати великі гроші.

Тому спочатку не женіться за грошима, постарайтеся зробити канал популярним і засвойте поради по заробітку на YouTube.