Бережи гроші в сейфі Wmmail

Зміст

  • Навіщо потрібен сейф на Wmmail?
    • Як покласти гроші в сейф?

Заробляючи гроші в інтернеті важливо завжди пам’ятати про те, що тисячі зловмисників, кожен день роблять спроби заволодіти чужими коштами.


А крім цього, необхідно захистити себе від спокус витратити гроші на непотрібні покупки, подарунки і непотрібні витрати.

Якщо ти працюєш на Wmmail, то тобі пощастило, так як на цьому сайті є спеціальний інструмент для захисту зароблених грошей.

Захист облікового запису на цьому кликовом спонсора гідна, але через необережних дій самих користувачів, нерідко бувають випадки злому профілів. Тому, користуйтеся додатковим інструментом сейф.

Навіщо потрібен сейф на Wmmail?

Бережи гроші в сейфі Wmmail і навіть якщо твій аккаунт зламають, шахраї не зможуть скористатися засобами. Ними не зможеш скористатися і ти, поки не пройде період, який задається при направленні грошей в сейф.

Функція цікава і допомагає збирати гроші, щоб потім відразу вивести пристойну суму з поштовика.

Як покласти гроші в сейф?

Для цього треба зайти у відповідний розділ і натиснути на спеціальну посилання:

В сейф можна покласти будь-яку валюту сайту Wmmail. Ви самостійно задаєте її кількість і термін, протягом якого кошти з сейфа будуть недоступні:

Пін-кодом користуватися не обов’язково. Він потрібен для того, щоб ви могли скористатися засобами, раніше зазначеного терміну зберігання. Якщо ви хочете збирати, то краще не залишати собі шансу скористатися грошима.

Цей код відновити неможливо, тому якщо ви його забудете, доведеться чекати, поки пройде вибрану кількість днів.

Все, покладені в сейф гроші відображаються в таблиці:

З її допомогою ви можете легко дізнатися, коли закінчується термін перебування коштів у сейфі і яка сума там є. Також є кілька кнопок, щоб покласти гроші в сейф, забрати їх (через ПІН) або продовжити термін зберігання.

Якщо ви заробляєте гроші на Wmmail, то обов’язково спробуйте скористатися сейфом. Коли гроші заблоковані, і ніхто не має до них доступ, накопичувати набагато простіше, та й безпечніше. А найголовніше, що ніякої відсоток за використання цього інструменту не списується.