Гра Game Egypt

Зміст

  • Як грати в Egypt Game?
    • Міні-ігри на Egypt Game

Хочете заробляти гроші в інтернеті з інтересом? Тоді скористайтесь будь економічної грою з виведенням коштів.


Вибір серед проектів широкий, можете створити ферму на Fermasosedi, вирощувати птахів на Golden Birds, або відправитися на пошуки єгипетських скарбів з Egypt-game.

Гра з виведенням грошей Egypt Game це незвичайний проект, так як сюжет нестандартний. Вкладати гроші відразу після реєстрації вам не доведеться, передбачені безкоштовні бонуси. А також ви зможете виконувати квести і заробляти алмази або смарагди, щоб продовжувати шукати скарби.

Гра закрита!

Як грати в Egypt Game?

Кожен гравець на цьому проекті стає дослідником стародавнього світу. Періодично потрібно вирушати на пошуки артефактів, а також збирати смарагди і алмази. Смарагди призначені для виведення коштів з гри, а алмази необхідні для чергової відправки на пошуки скарбів.

Коли ви пройдете реєстрацію, в розділі Артефакти ви зможете почати першу експедицію. На вашому балансі вже будуть необхідні ресурси для перших пошуків:

Egypt Game

Після натискання кнопки «На пошуки», з’являється вікно, в якому вказано, скільки і коли ви отримаєте з експедиції:

Як ви помітили, для відправки в експедицію, потрібна 100 алмазів, а також спеціальна карта. Її можна придбати на ринку за алмази:

Також на ринку можна обмінювати смарагди на алмази. Досвідчені гравці знають, що алмазів в самому початку завжди не вистачає, тому їх краще докупити, тим більше, що коштують вони не дорого:

При продажу смарагдів курс не змінюється, ви також отримаєте по рублю за кожну сотню цих дорогоцінних каменів:

Якщо вам пощастить, то при експедиції ви знайдете якийсь артефакт. Його можна буде продати за ігрову валюту, а скільки він принесе і скільки днів доведеться чекати, поки ви його досліджуєте, можна дізнатися із таблиці:

Ваша основна задача – це збір смарагдів. Після кожної експедиції ви будете отримувати невеликі суми і зможете легко перевести ігровий ресурс в реальні гроші.

Щоб отримати виплату з сайту, введіть в своєму профілі номер гаманця Payeer і після цього продайте смарагди. Гроші відразу надійдуть на ваш рахунок.

Що стосується квестів, то це прості завдання, за виконання яких ви можете отримати всілякі нагороди:

Виконавши хоча б 3 цих задачі і отримавши щоденний бонус, ви зможете відразу запустити другу експедицію, а вона також принесе вам прибуток.

Міні-ігри на Egypt Game

Щоб було не нудно чекати, поки ведеться дослідження та шукаються артефакти, ви можете пограти в прості ігри на смарагди або алмази.

Всього пропонується 4 гри:

  • у грі загадки фараона, вам слід вгадати, який колір вибрав ваш супротивник або створити нову гру з певним кольором і власної ставкою;
  • воля богів це проста гра, де ви вкладаєте 51 алмаз і отримуєте від 0 до 100 алмазів миттєво;
  • 8 карт ви отримаєте в грі Пантеон і вам потрібно буде відкривати їх і не потрапити на зображення злого бога Сета;
  • гра з гральними кістками гора, це щось типу стандартних кісток, але тут переможець визначається за встановленими правилами.

Незважаючи на те, що Egypt Game з’явилася зовсім недавно, гра активно набирає популярність. Тисячі користувачів щодня сюди заходять, щоб зібрати ігрові ресурси і відправитися на нові дослідження для заробітку реальних грошей.