Стратегія ставок на гол у першому таймі

Всі види спортивних ставок потрібно розглядати, вибираючи підходящий варіант для заробітку грошей.


Холоднокровні погляди повинні бути у беттеров, які приходять в БК не з-за азарту, а чисто з холодного розрахунку. Бажано використовувати якусь хитру тактику і шукати високі коефіцієнти.

Стратегія ставок на гол у першому таймі допомагає досягти бажаного результату, до того ж коефіцієнти на гол у першій половині матчу завжди підвищені.

Спираючись на статистику, можна побудувати припущення і вигравати набагато частіше. Зараз ви дізнаєтеся про одну з продуманих тактик.

Правильна ставка на гол у першому таймі

Перед тим як розповісти про схему ставок на голи у перших таймах, хотілося б представити БК, де краще всього ставити на спорт.

Це букмекерська контора Liga Stavok, що володіє ліцензією в Росії. Зараз подібні сайти блокуються, у беттеров не такий широкий вибір. Плюсів у контори багато, вона дарує по 500 рублів новачкам і пропонує широкі лінії.

На один матч тільки по першій його половині доступно багато додаткових парі:

І це ще не повний список, однак, головне на зображенні представлено. Можна ставити на переможця в першому таймі і кількість забитих голів. Зверніть увагу, коефіцієнти гідні, незважаючи на те, що пропонується ставка на явного фаворита. Тепер давайте розбиратися зі статистикою.

Щоб на перший гол у таймі провести відбір матчів, необхідно звернутися до статистики. Також потрібно вибрати пару команд (бажано зі схожим рівнем). Далі кожній команді потрібно присвоїти спеціальний коефіцієнт.

Для початку потрібно перевірити останніх 5 матчів кожної команди і присвоїти їм певну кількість очок:

  • гол забитий на своєму полі це 1 очко;
  • гол забитий поза домом це 2 очки;
  • гол пропущений на своєму полі це 2 очки;
  • гол пропущений поза домом це 1 очко.

Щоб ви розуміли, як потрібно проводити розрахунки, давайте наведемо приклад. Припустимо, ми вибрали команди Кубань і Химки.

Спочатку аналізуємо статистику першої команди. За останні 5 зустрічей, команда Кубань забила 2 голи вдома, 1 гол на виїзді. Пропустила вона 4 голи на виїзді і всього 1 гол будинку. Розглядаємо дані по команді Химки. Вони забили 1 гол будинку і 3 голи на виїзді. Пропустили 2 голи вдома і 2 голи на виїзді.

Тепер нам необхідно скористатися спеціальною формулою. Спочатку розраховуємо коефіцієнт для першої команди.

Для цього потрібно підсумувати різниця забитих голів вдома команди Кубань до пропущених голів Хімки на виїзді і забитих голів командою Кубань в гостях до пропущених голів Хімки будинку.

Складно зрозуміти при читанні, простіше подивитися готовий розрахунок. В нашому випадку він виглядає так:
(2:2)+(1:2)=1+0.5=1.5

Аналогічно необхідно розрахувати коефіцієнт для другої команди. Дані використовуються ті ж самі:
(1:4)+(3:1)=0.25+3=3.25

На жаль, жодна з команд не підходить для ставки на гол у першому таймі. Тільки якщо показник був нижче 0.5, він підійшов би для відкриття ставки. Принаймні, ви тепер знаєте, як розраховувати очікування з хитрою методикою.

Дізнайтеся, що таке короткий експрес, їм теж нерідко користуються беттеры для зниження ризиків та підвищення коефіцієнтів.

Теорія допомагає визначити гол у першому таймі з певною ймовірністю. Однак потрібно спиратися не тільки на розрахунки. Необхідно включати мозок і щільно займатися аналітикою, тільки продумані прогнози з урахуванням усіх дрібниць, частіше виявляються виграшними.