Які коментарі встановити на Blogger?

Зміст

 • Чому саме DISQUS?
  • Як встановити DISQUS на Blogger?

Створювати сайти для заробітку грошей – це один з кращих варіантів. Більшість людей навіть не намагаються це зробити, так як не розбираються в HTML.


Такі знання вам не потрібні, якщо скористатися конструктором Blogger. Детальна інструкція по використанню сервісу є в статті, як створити безкоштовний блог.

Природно, функціонал, який ви отримаєте для управління сайтом, буде сильно обмежений. Але його можна розширити, якщо скористатися доповненнями.

Наприклад, можна поліпшити форму коментарів, використовуючи спеціальні сервіси. Їх зараз створено багато, тому у новачків з’являється питання, які коментарі встановити на Blogger? Відповідь DISQUS.

Чому саме DISQUS?

У цього сервісу є ряд переваг, прочитавши їх, ви вже не будете сумніватися, що краще використовувати саме його:

 • ви зможете відслідковувати свої коментарі, для цього додано зручна функція;
 • можна стежити за коментарями окремих користувачів (виявляти спамерів);
 • у профіль можна додати відразу кілька сайтів і одночасно слідкувати за коментарями;
 • до коментарям можна прикріплювати файли;
 • деревовидні коментарі допомагають розгортати діалоги;
 • користувачі можуть підписуватись на окремі гілки коментарів;
 • кожен відвідувач вашого сайту зможе ставити оцінки коментарів;
 • аватарки коментаторів за замовчуванням додаються з Gravatar;
 • якщо на вашому сайті є старі коментарі, ви легко перенесете їх в DISQUS;
 • коментарями можна ділитися в соціальних мережах;
 • посилання з коментарів індексуються (з недавнього часу).

Не на секунду не сумнівайтеся, що DISQUS є кращим варіантом для додавання коментарів. Додайте його і ваші відвідувачі зможуть авторизовуватись через соціальні мережі, щоб не проходити нудні реєстрації.

Як встановити DISQUS на Blogger?

Додавання цього віджета коментарів не займе багато часу. Спочатку вам потрібно зареєструватися на Disqus.com, а потім в профілі перейти до додавання свого блогу (можете просто перейти за цим посиланням Disqus.com/admin/create/). Там ви побачите ось таку форму:

Вказуйте ім’я сайту, вибирайте короткий URL і категорію. Тисніть на кнопку реєстрації і на наступному кроці, вам буде потрібно вибрати платформу, ми вибираємо Blogger:

Далі вам запропонують кілька варіантів установки DISQUS на сайт. Ми хочемо швидко додати віджет, тому вибираємо перший пункт:

Нас перенаправляють на сторінку Blogger, де можна змінити Зміст або шаблон, а також задати назву віджета:

Залишається тільки поставити віджет в потрібну область, а також провести налаштування. Хоча можна нічого не робити, так як стандартна форма коментарів DISQUS з’явиться на вашому сайті:

Як бачите, додати красиві коментарі на своєму блозі, створеному через Blogger зовсім не складно, а це один з безлічі способів підвищити юзабіліті.

Для новачків, які використовують Blogger для розробки сайтів, ми склали ще кілька корисних статей про те, як додати таблицю і як додати бічний блок.

Професіонали не рекомендують користуватися конструкторами, так як в плані управління сайтом занадто багато обмежень.

Тим не менш, для новачків це ідеальний спосіб запустити перший ресурс безкоштовно і спробувати свої сили в прибутковій ніші. Користуйтеся Blogger і доводьте сайт до досконалості, за рахунок додаткових функцій.