Заробіток на микрокредитах в Європі з Volsor

Зміст

  • Шукай позичальників в Європі і заробляй
    • Де шукати трафік для Volsor?

Зараз можна спостерігати, як активно розвивається мікрокредитування в Росії і з’являється все більше сайтів, де люди можуть взяти гроші в борг.


Відмінний приклад проект Money Man, однак досвідчені манімейкери намагаються виходити за межі Рунета, так як в Європі набагато частіше люди користуються онлайн кредитами, та й суми там більше.

Заробіток на микрокредитах в Європі з Volsor – ще одна можливість влитися в буржунет і отримувати пристойні гроші. Проект є своєрідним пошукачем для людей, які потребують термінових позиках.

Вони переходять на сайт і система знаходить для них кращі пропозиції, а якщо залучати сюди трафік, пристойна прибуток забезпечена.

Шукай позичальників в Європі і заробляй

На даний момент Volsor працює в Іспанії, Польщі та Чехії. В майбутньому адміністрація планує розширити масштабність проекту. За 5 років роботи, система набрала величезну популярність і щодня обробляє тисячі заявок, виплачуючи своїм партнерам великі суми.

Деякі вважають, що країни, з якими працює Volsor не так розвинені, тому знайти клієнтів для мікрокредитування буде складно, однак статистика говорить про зворотнє:

Величезна кількість заявок кожні добу, а щоб і ваші ліди з’явилися в цій статистиці, доведеться добре попрацювати. Рівень прибутку залежить не тільки від кількості залучених позичальників, але і від того, наскільки якісні ліди:

Визначається якість за різними критеріями – кредитна історія клієнта, його платоспроможність, вік, блокування в інших кредитних сервісах. Щоб отримати максимальну винагороду, потрібно зливати високоякісний трафік.

Якщо зможете генерувати понад 1000 лідов на добу, ваші доходи збільшаться на 20%.

Гроші за ліди виплачуються миттєво, чекати не потрібно, а розібратися в схемі розподілу прибутку можна з допомогою наступній таблиці:

Збираєте трафік, відправляєте на сайт Volsor або власний ресурс (створений на спеціальній CMS), далі чекаєте ліда (отримання позики). Після перевірки шахрайських дій і оцінки якості ліда, на ваш баланс надходить прибуток.

Де шукати трафік для Volsor?

Великі гроші тут можна заробити, тільки якщо залучати величезну аудиторію. Збирати зарубіжний трафік завжди складніше, але враховуючи перспективи, краще повозитися і розібратися в тонкощах. Варіантів для збору трафіку багато:

  • можете поставити форми на своїх сайтах;
  • направляйте людей на лендінгем з форумів і соц. мереж;
  • на вибір пропонується багато банерів та інших промо.

Найефективніший варіант – це арбітраж трафіку. Запустити рекламу на регіональних сайтах цих країн не складно, та і конкуренція там значно нижче, ніж в Америці.

Труднощі можуть з’явитися тільки при складанні рекламних оголошень, але для цього можна залучити фрілансерів з відповідних країн.

Аналогічним чином у сфері Payday Loans можна заробляти з іноземної партнеркою Zeroparallel.

Незважаючи на всі труднощі роботи за межами Рунета, цим варто скористатися, так як це ідеальний спосіб для виходу на велику прибутковість.

Якщо у вас все вийде, і ви почнете залучати людей на Volsor, то заробите на балансі 80 Євро (100$) і замовляйте виплати на PayPal або Webmoney.