Заробіток в інтернеті на монетах, гра

Зміст

  • Купуй монети і заробляй гроші!
    • Прибуткова віртуальна нумізматика

Нумізматика є розповсюдженим захопленням, а заробляти на своєму хобі.


Колекціонування монет теж може стати прибутковою справою, тим більше попит в цій ніші є завжди. Якщо ви добре розбираєтеся в грошових одиницях і знаєте їх реальну ціну, то двері до серйозних доходів для вас відкриті, хоча є варіанти і для новачків.

Заробіток в інтернеті на монетах використовується вже давно, а хитрі спекулянти роблять прибуток, навіть нічого не вкладаючи.

Вони укладають угоди між людьми через інтернет і отримують частину від суми угоди. Цей шлях доступний і вам, хоча є й інші способи перетворити нумізматику у прибуткову справу.

Проект перестав виплачувати гроші!

Купуй монети і заробляй гроші!

Нічого складного вигадувати не варто, звичайна перепродаж колекцій і окремих монет є прибутковим варіантом.

В мережі створено багато спільнот, де збираються любителі нумізматики, користуйтеся цим, щоб знайти вигідні пропозиції. На всім відомому сайті з оголошеннями Avito теж є маса пропозицій:

Найпростіший варіант – це викуповувати грошові одиниці і перепродувати їх. Якщо немає грошей, можна спробувати стати спекулянтом.

Шукати покупців і продавців, а за проведення операції брати плату. Без певних знань тут не обійтися, в монетах потрібно розбиратися, інакше можна прогоріти або просто не знайти клієнта.

Самі хитрі люди, які навіть можуть не розбиратися в нумізматиці, заробляють на колекціях. У кожному місті є люди, які тільки починають займатися цим і готові придбати навіть не самі рідкісні монети, лише б в їх колекції з’явилося щось нове і цікаве.

Цим можна користуватися, збираючи найдешевші пропозиції та створюючи власні колекції. Наприклад, зібравши монети різних країн, уклавши їх в красивий планшет і продавши в кілька разів дорожче. Єдина складність – це збір такої колекції, в однієї людини навряд чи вийде купити відразу все, що потрібно.

Прибуткова віртуальна нумізматика

На монетах можна заробляти взагалі, не використовуючи реальних грошей. Для нумізматів працює інтерактивна гра під назвою ArtMoney, в якій купуються монети і колекції, вони приносять прибуток пасивно. Все, що вдається заробити, виводиться на електронні гаманці, тобто тут люди отримують реальний дохід.

Щоб почати потрібно зробити вкладення (витратити гроші на монети). Чим більше у вас колекцій, тим більше приносять виставки. Вам робити нічого не потрібно, все відбувається у віртуальному режимі.

Просто збирайте монети і чекайте, поки вони принесуть дохід:

Любителям колекціонування монет точно сподобається цей проект. Зараз на ньому зареєстровано понад 61 000 людей, а вони заробили в цілому 491 000$. Проект платить і мені не раз приходили з нього виплати:

За 330 днів роботи гри вона жодного разу не затримувала виплати, а якщо придбати найдорожчі монети і зібрати рідкісні колекції, можна вийти на окупність у 75%. Навряд чи де ви ще знайдете настільки вигідні умови для вкладів.

Якщо вам сподобається гра, користуйтеся аналогами – Taxi Money і Golden Tea. Суть в них точно така ж, змінено тільки оформлення і сюжет.

Досвідчені нумізмати, як і професіонали з будь-якої іншої області можуть заробляти різними способами. Додатковий варіант – створення свого сайту на цю тематику і пропозицію публікувати оголошення за гроші.

Тим, хто продає дорогі колекції важко знайти покупців, тому вони точно погодяться платити вам за рекламу.