Заробіток на створенні сайтів без вкладень і знань

Зміст

 • Як організувати заробіток на створенні сайтів на замовлення?
  • Заробіток на створенні сайтів під замовлення, де шукати клієнтів?
  • Що потрібно для заробітку в інтернеті на створенні сайтів?

Прибутковий бізнес на посередництва відкривали люди у всі часи. Є багато цікавих схем, в яких не доводиться самому виконувати якусь роботу, можна користуватися послугами професіоналів. В інтернеті цим займатися ще простіше, так як легко встановити зв’язки з клієнтами та виконавцями.


Заробіток на створенні сайтів без вкладень і знань – вигідна справа для справжнього бізнесмена. Це не просто заробіток на створенні та продажу сайтів, мова йде про перепродаж послуг.

Щоб самому нічому не вчитися і не втрачати час, потрібно шукати клієнтів і передавати замовлення вебмайстрам.

Як організувати заробіток на створенні сайтів на замовлення?

Навіщо працювати, коли можна перекладати основну роботу на плечі розробників. В мережі працює багато вебмайстрів, вони готові створити будь-який сайт. Якщо налагодити надходження замовлень, а також зібрати власну команду професіоналів, можна швидко розжитися, практично не витрачаючи часу.

З власного досвіду скажу, таке посередництво приносить мінімум 200$ в місяць. Справа вигідна, але в ньому є свої тонкощі.

Розібратися в них можна і без знань в області сайтобудування. Значний плюс – широкі можливості для розвитку. Можна буде відкрити свою веб-студію, а там доходи в рази більше.

Зараз ринок переповнений пропозиціями, на розробці блогів і одностраничников навряд чи разживешься. Найвищі ціни пропонуються за створення корпоративних та бізнес проектів. На них витрачаються великі суми, але і вибити замовлення не просто, адже такі люди хочуть співпрацювати з справжніми професіоналами.

Почати можна з найпростішого, пропонувати свої послуги через соціальні мережі і сарафанне радіо. Замовлення просто передаються вебмайстрам, а різниця в ціні залишається за посередницькі послуги. Наскільки це буде велика сума, залежить тільки від вас. Деякі накручують до 30% у власну кишеню.

Заробіток на створенні сайтів під замовлення, де шукати клієнтів?

Навряд чи ви зіткнетеся з труднощами, коли будете займатися пошуком розробника сайту. На будь-якій біржі фріланса тисячі вебмайстрів готові взятися за справу в будь-яку секунду.

Зовсім інше питання – це пошук клієнтів. Адже вони також можуть зайти на біржу і без переплат замовити розробку сайтів.

Щоб зацікавити людей, потрібно створити власну площадку. Поки ви не вийшли на серйозний рівень і не відкрили власну компанію, можна обійтися красивим лендингом. Заодно, при розробці одностраничника, познайомитеся з першими веб-майстрами. Найголовніше залишити контактні дані:

Подібні проекти працюють постійно, вони підвищують конверсію. Якість повинна бути на висоті, це ваше обличчя, за одностраничному сайту потенційні клієнти будуть робити висновки про ваш професіоналізм. На ньому обов’язково потрібно розміщувати перелік послуг та відгуки задоволених клієнтів.

Паралельно з створенням сайтів, використовуйте заробіток на створенні шаблонів для движків.

Далі все простіше, готуємо промо-матеріали та запускаємо рекламну компанію. Її можна провести через соціальні та рекламні мережі. Варіантів повно, головне виділити максимально можливий бюджет.

Якщо не уявляєте, де замовити рекламу, ось вам кілька якісних сервісів:

 • DirectAdvert;
 • Plibber;
 • TeaserNet;
 • Rotaban;
 • Sociate.

На старті замовлення надходять мляво, просто про вас ще ніхто не знає і репутацію ви не завоювали. З часом з’являються постійні клієнти, багато хто з замовників повертаються для підтримки і доопрацювання своїх проектів.

Все це приносить дохід, а ви повинні подбати про те, щоб ваша команда професіоналів справлялася з обов’язками.

Що потрібно для заробітку в інтернеті на створенні сайтів?

Перший, найважливіший момент – це налагодити зв’язки з кількома розробниками. Свої послуги вебмайстра пропонують де тільки можна, тому контакти знайти не становить праці. Куди важче знайти відповідальну людину, який завжди зможе взятися за проект і виконати її якісно.

Я думав, що з такої великої «натовпу» вебмайстрів, буде просто вибрати 2-3 розробників. Виявляється, що майже всі фрілансери зривають терміни не виходять на зв’язок за тижнями, а іноді не погоджуються працювати за запропоновані суми. Все це створює проблеми для бізнесу на посередництві.

Доведеться співпрацювати відразу з декількома людьми, плюс шукати не тільки тих, хто зможе створити сайт, але і фахівців за іншими напрямами. Копірайтери, оптимізатори, дизайнери, коли проект великий і серйозний, краще розділити його розробку на складові і передавати роботу фахівця вузького профілю.

Для виконання дрібних замовлень краще вибирати виконавців, які готові працювати за копійки, лише б розкрутитися. Їх багато на біржі Kwork, де всі послуги коштують по 500 рублів:

Прості сайти створюються за пару годин, а з клієнта реально взяти в 3 рази більше, ніж віддаєш розробнику. Для великих проектів послуги таких фрілансерів не підходять.

Справжні професіонали користуються більш популярними ресурсами, такими як Weblancer. Саме через цю біржу я постійно знаходжу потрібних фахівців:

Читайте відгуки та переглядайте портфоліо, щоб вибрати гідного виконавця. Також на даному сайті є багато профі по інших напрямках, тому ви зможете заробляти не тільки на створенні сайтів, але і на наданні додаткових послуг:

 • розробка дизайну сайту;
 • написання статей;
 • наповнення сайтів;
 • просування сайтів;
 • доробка і адміністрування;
 • реклама в соціальних мережах.

Продовжувати цей список можна до безкінечності, так як люди в мережі шукають виконавців для самих різних проектів. Чим більше послуг потрапить у ваш перелік, тим більшу цільову аудиторію ви зможете охоплювати, а це підвищення обсягу замовлень.

Подивіться, скільки коштує розробка сайту у фрілансерів і порівняйте ціни з веб-студіями. Тільки так ви зможете зрозуміти, наскільки вигідно займатися посередництвом.

Займаючись будь-якою роботою, потрібно прагнути до чогось більшого. Посередники у сфері заробітку на створенні сайтів можуть розраховувати на відкриття своєї веб-студії. Коли замовників буде багато, а виконавці будуть чітко визначені, залишиться лише скласти офіційні документи.