Платні прогнози на спорт від Betforecast

Найскладніше в заробіток на букмекерських конторах – це зробити правильний прогноз.

Професійні гравці витрачають багато часу на аналіз усіх показників і факторів, тільки після цього роблячи ставки. Якщо ви не сильні в цьому, то вам залишається один варіант – купити прогнози у досвідчених беттеров.

Платні прогнози на спорт від Betforecast допомагають тисячам людей заробляти в кращих букмекерських конторах.

Користувачам сервісу пропонується кілька типів прогнозів, а також спеціальні підписки, щоб стабільно отримувати підказки на пошту. Витративши трохи грошей на хороший прогноз, можна в рази збільшити прибуток на ставках.

Де купити прогноз на спорт? На Betforecast!

Відкрився проект у 2012 році, з моменту його запуску ведеться статистика прибутковості. Інвестори можуть вкладати сюди гроші під управління досвідчених беттеров. Точний відсоток доходу назвати складно, адже в цій справі завжди бувають невдачі і великі виграші.

Приміром, за останній місяць прибутковість становить 5.2%, але місяць тільки розпочався і поки невідомо, який показник буде в кінці місяця:

Організатори Betforecast діють відкрито і не приховують від клієнтів детальну статистику. В архіві прогнозів можна перевірити, які з їх припущень виправдалися, а які не були вірними:

Прогнози можна купувати окремо, вартість становить від 60 до 100 рублів. Ціна залежить від типу прогнозу (звичайний або VIP):

Також можна оформити підписку на 30 днів, щоб щодня отримувати прогнози. За рахунок передплати ви непогано заощадите:

Також, є передплата, при якій ви отримуєте додаткову підстраховку. Якщо після її покупки, 20% ставок будуть програшними, вам повністю повертають гроші. Коштує вона від 1500 до 3000 рублів.

Якщо немає грошей або ви хочете стабільно заробляти на Betforecast, запрошуйте сюди рефералів. Відрахування від їх покупок складають 5%.

Для переказу коштів передбачено кілька способів оплати, серед них ви точно знайдете зручний варіант:

Для старту поповнювати баланс не обов’язково, можете скористатися унікальною акцією і отримати 1-2 тижні безкоштовної підписки.

Для цього вам буде потрібно роЗміст ити від 7 до 14 згадок про проект Betforecast. Це можуть бути коментарі в соціальних мережах, на форумах та блогах. Після цього, відпишіть організаторам і дайте посилання на всі записи, щоб отримати безкоштовні прогнози на спорт.

Використовуючи платні прогнози від Betforecast, ви заощадите багато часу, але доведеться витратити гроші. Але ви зможете повернути їх навіть після однієї успішної ставки.

Подобається заробляти в букмекерських конторах? Тоді настійно рекомендуємо вам почитати про експрес-ставки на футбол і засвоїти 5 рад за ставками на спорт.