Market Hit – заробіток в грі з висновком без обмежень

Зміст

 • Як заробити в грі Market Hit?
 • Чим цікавий проект Market Hit?
 • Заробіток на рефералах з Market Hit

Про заробіток на економічних іграх чув кожен користувач, це зараз популярний напрям. Великі гроші робити теж можна, але для цього доводиться або інвестувати, або проявляти активність. Головний мінус більшості ігор, це платіжні бали, однак є і проекти, де вони не використовуються.

Проект Market Hit – заробіток в грі з висновком без обмежень вже використовується сотнями людей. Всі вони відкрили власний віртуальний бізнес і практично нічого не роблячи, отримують прибуток. Початкові вклади мінімальні, без них теж можна обійтися. Виплати стабільні, гра перевірена.

Як заробити в грі Market Hit?

У всіх іграх з виведенням грошей пропонується запускати якийсь віртуальний бізнес. Проект Market Hit не виняток, гравці скуповують торгові точки і заробляють на продажу. Дуже зручно, що в системі немає внутрішньої валюти, всі баланси ведуться в рублях, тому не важко розрахувати прибутковість.

Все частіше в інтернеті з’являються відгуки про цю гру, люди діляться своїми успіхами і підтверджують отримання виплат.

За реєстрацію в грі дарують 10 рублів, але цього недостатньо, щоб почати. Найдешевший магазин коштує 19 рублів. Тому відразу після реєстрації потрібно внести на баланс хоча б 10 рублів. Зробити це можна через Payeer або FreeKassa, в обох випадках пропонується великий вибір способів:

Також вносяться гроші з мобільного балансу, готівкою через термінали, з будь-яких банківських карт і через популярні обмінники. Особисто мені було зручно внести гроші через QIWI, для початку поповнив рахунок на 10 рублів, як раз для покупки дешевого магазину:

Тепер можна купити собі перший магазин і відразу ж почати отримувати пасивний дохід. Намет за 19 рублів з окупністю 28% (5.32 р. в місяць) не самий вигідний варіант. Чим вище рівень магазину, тим дорожче він коштує. Але і прибутковість буде підвищена, бажано купувати один з цих варіантів:

Після покупки магазину більше можна взагалі нічого не робити. В розділі «Мої магазини» почнуть збільшуватись гроші. В один клік вони переводяться на баланс для висновку, звідки можна замовити виплату. Збирати дохід дозволяється не частіше, ніж раз в 10 хвилин:

Всі 100% переводяться на рахунок для виводу. Зверніть увагу, встановлено термін роботи торгової точки. За півроку кожен з магазинів встигає окупитися і принести гідний дохід. Ось так просто заробляти на цьому сайті, а якщо придбати торговий центр, щомісячна прибутковість складе 36%.

Заробіток без балів у грі Money-Birds pro не менш прибутковий і цікавий, тільки там замість магазинів, відкривається пташина ферма і дохід надходить з продажу яєць.

На Market Hit немає складних і незвичайних функцій, новачки швидко і легко у всьому розбираються. Один раз необхідно виконати декілька дій, щоб потім просто заходити в систему і виводити накопичення.

Чим цікавий проект Market Hit?

Гра швидко набирає популярність, незважаючи на відсутність величезних бонусів і гігантських відсотків прибутковості. Багатьох гравців привернула цікава ідея і оригінальний дизайн проекту. У часи, коли ігри дублюються це дійсно важливо. Крім цього, на Market Hit є привабливі моменти:

 • Щоденний бонус.
  Вкладати гроші не обов’язково, можна виплисти за рахунок бонусів. Отримавши 10 рублів за реєстрацію, потрібно від 3 до 9 днів, щоб з щоденним бонусом накопичити необхідну суму для покупки намету:
 • Бонус за обмін.
  З торгових точок весь дохід надходить на рахунок для виводу. З нього можна не тільки замовляти виплати, але і реінвестувати гроші. Коли відправляєш їх на рахунок для покупок, отримуєш бонус 10%:
 • Виведення грошей.
  Кожен день з цього сайту замовляються виплати без всяких платіжних балів та інших підводних каменів. Пропонують вибрати Яндекс.Гроші або Payeer, у другому випадку комісія нижче:
 • Проект молодий, дата старту 22.04.2017, найімовірніше, у грі будуть з’являтися нові функції. На даний момент куплено трохи більше 100 магазинів 1 рівня, хтось скаже, що гра не перевірена, в той час як інші почнуть заробляти, адже в подібних проектах важливо починати заробляти відразу зі старту.

  Заробіток на рефералах з Market Hit

  Крім отримання доходу з магазинів, кожен гравець може забезпечити собі пасивну прибуток через партнерську програму. Вона тут 3х рівнева, від депозитів нараховується 10%, 3% і 2%. Для залучення нових учасників можна взяти звичайну посилання або скористатися готовими банерами:

  Без власного сайту теж реально набрати велику команду, особливо поки гра не стала популярною. Застосовуйте різні способи набору рефералів і пам’ятайте, що важливо шукати не тільки тих, хто буде вкладати, але і тих, хто зможе запросити на сайт багато нових учасників, так як тут кілька рівнів рефералів.

  Подобається отримувати гроші з таких проектів? Тоді обов’язково скористайтеся 10 кращих ігор з заробітком на яйцях і пташок. Сам на них давно заробляю, загальні виплати давно перевалили за півмільйона рублів.

  Особисто мені гра Market Hit сподобалася, тому без частки сумніву зробив мінімальний депозит. Спираючись на практику скажу, подібні проекти живуть довго, тим більше тут не роздають гучні обіцянки, а пропонують цілком реальні відсотки прибутковості.