3 уроку початківцям блогерам

Кількість початківців блогерів збільшується величезними темпами, адже все більше людей вирішують почати заробляти в мережі і вибирають розробку власної майданчики.

Так, це відмінний варіант, але завжди потрібно пам’ятати, що поки ви новачок, так добре, як у професіоналів, ваші справи йти не будуть.

Тільки отримавши певний досвід, ви зможете вести свій блог більш ефективно і розраховувати на колосальні результати. Ми склали 3 уроку початківцям блогерам, які освятять найважливіші моменти.

Досить часто, після старту новачки кидають свої проекти, тому що їх не вдається розвивати, а відбувається це через брак знань.

Уроки починаючому блогеру

 • Старт – це найважче. Запустивши власний сайт, доведеться довго працювати, багато працювати, щоб він склав конкуренцію вже існуючим майданчиків. Скільки часу у вас піде тільки на розробку сайту сказати складно, а ось для розвитку потрібно як мінімум 6-12 місяців.

  За цей час ви будете постійно вкладати свої праці, і практично не будете отримувати віддачі. Важливо зрозуміти, що успішний блог – це не разова плата або праця, а інвестиції своїх грошей і праці.

  За день, тиждень і навіть місяць просунути проект не вийде, тому перед тим як запускати сайт, потрібно запитати себе, а чи готовий я працювати не отримуючи віддачі на протязі довгого часу?

 • Конент – це найголовніше. Інформація, представлена на блозі, є найважливішим чинником, що впливає на його просування. Якщо унікальні статті, оптимізовані і цікаві, вони будуть привертати увагу користувачів, а це вплине на ваші позиції в пошукових системах.

  Вам потрібно прагнути до поліпшення обох показників. Багато новачків забувають про пошукових системах або навпаки, про читачів, тому їх проекти наповнюються або нецікавими матеріалами, або недостатньо оптимізованими текстами. Відмовтеся від мети «Багато заробити з сайту» або «Зробити його популярним», встановіть мета «Писати багато якісного контенту» та інше прийде саме по собі.

 • Зв’язку – це саме корисне. Щоб вивести блозі на високий рівень, потрібно серйозно працювати над підвищенням його популярності. Не важливо, чи будете ви «набивати» популярність свого імені або назви проекту, зв’язку для цього вам обов’язково знадобляться. Навіть спілкуючись з іншими блогерами, ви можете забезпечити собі обміни трафіком.
 • блогер и комп

  Будьте відкриті для всіх, спілкуйтеся на тематичних форумах, вступайте до спільноти блогерів, спілкуйтеся в коментарях свого проекту і так далі. Чим частіше ви будете знайомитися з новими людьми, тим більше у вас буде корисних зв’язків.

  Поки що немає досвіду в якійсь справі, можна наробити багато помилок і, не спостерігаючи результатів, просто відмовитися від подальшої роботи. Новачки, не поспішайте, займайтеся теоретичним навчанням, це корисно.