4 варіанти фінансування бізнесу

Ви знаєте, чому ще не у кожної людини є власний бізнес? Так, проблема з придумуванням ідеї відмінно підходить для відповіді, але є й інші причини.

Наприклад, у деяких немає стартового капіталу, а без вкладень, набагато складніше почати якусь справу, як мінімум потрібні витрати на рекламу.

На блозі Workion описуються різні способи заробітку в інтернеті, але не завжди є час, щоб довго збирати гроші. Деякі ідеї вимагають швидкої реалізації, а вирішити дану проблему можна.

Ми представимо вам 4 варіанти фінансування бізнесу, якими ви зможете скористатися.

Як профінансувати бізнес?

1. Кредит. Величезна кількість успішних бізнесменів починали свою діяльність з отримання кредитів. Звичайно, це досить ризиковано, адже справа може і не піти, а гроші віддавати доведеться в будь-якому випадку.

Тут дуже важливо передбачити все до дрібниць і реалізовувати такі ідеї, за яких ви будете робити великі покупки в майбутньому зможете швидко реалізувати все, на що були витрачені гроші.

2. Фандрайзинг. Це один з поширених методів залучення ресурсів, яких потребує компанія для її відкриття або просування. В якості джерел капіталу можуть виступати компанії, приватні особи, фонди або державні органи.

Всі джерела можуть виступати в якості:

  • Спонсорів – здійснення фінансової допомоги на певних умовах.
  • Меценатів – безоплатна допомога на добровільних мотиви.
  • Донорів – як правило, це компанії, які проводять різноманітні конкурси по виділенню бізнесу, який буде фінансуватися на безоплатних умовах.

3. Краудфандінг. Погодьтеся, було б непогано, якщо б на ваш стартовий капітал скинулись люди. Припустимо, 100 000 людина відправить вам за 10 рублів, вони витратять трохи, а ви зберете мільйон. Даний вид фінансування використовувати найскладніше і в більшості випадків він підходить для реалізації проектів, корисних для людей.

Природно, домогтися вкладень від інших людей, набагато простіше за кордоном, адже там з фінансами набагато менше проблем.

Спеціально для краудфандингу були створені наступні проекти:

  • Rockethub.com
  • Fundable.com
  • Gofundme.com
  • Kickstarter.com

Знання англійської мови вам обов’язково будуть потрібні, так як ви повинні будете скласти докладний опис своєї ідеї бізнесу і вказати суму, якої вам не вистачає для її реалізації.

4. Венчурні інвестиції. Багато інвестори готові віддати свої гроші в розвиток перспективного бізнесу, який заснований на сучасних або інноваційних технологіях.

Залучити інвесторів у високотехнологічний бізнес набагато простіше. Крім цього, існують венчурні фонди, які теж можуть профінансувати ваш бізнес. А щоб їх відповідь з більшою ймовірністю був позитивний, пропонуйте вигідні умови, наприклад, частку від бізнесу.

Стартовий капітал завжди можна знайти, найголовніше – це знайти відмінну ідею для свого бізнесу. Зробити це не так просто, адже крім того, що ідея повинна подобатися вам, доведеться довести вкладникам, що вона прибуткова і гідна фінансування.