Біржа копірайтингу, як її створити?

Зміст

 • Створення біржі копірайтингу
  • Важливі моменти при створенні біржі копірайтингу

Працювати в інтернеті добре, але кожен спосіб варто розглядати більш глобально. Навіщо писати і продавати статті, коли можна відкрити власну біржу і отримувати відсотки з проданих текстів копірайтерами. Ідея чудова, от тільки реалізувати її не так просто.


Біржа копірайтингу, як її створити? Є два способи розробки великих систем, це робота своїми руками або залучення професіоналів.

Через біржу контенту будуть проводитися численні транзакції, тому до розробки необхідно ставитися серйозно. Навіть незначні недоліки вдарять по безпеці.

Створення біржі копірайтингу

Ніхто з професійних програмістів або вебмайстрів не зайшов би на цю сторінку, так як вони самі знають, як створюються інтернет-проекти.

З нуля вони б почали писати код власноруч. Це неможливо зробити без серйозної багажу знань. Але довго вчитися, щоб реалізувати свій задум не обов’язково.

Нещодавно ми розповідали про скрипт біржі фріланса, де його взяти. Можливо, вам стане в нагоді готовий код, щоб адаптувати його під біржу копірайтингу.

Можна пошукати в мережі скрипти бірж статей, але коштують вони дорого і нічого ідеального не знайти. Є великі ризики потрапити на шахраїв, коли не розбираєшся в програмуванні, просто неможливо знайти «дірки» і видалити непотрібні шматки. А адже хтось може залишити «лазівки» для обману в майбутньому.

Кращий спосіб створити біржу копірайтингу – це заручитися підтримкою професіоналів. Веб-студій створено чимало, до того ж на біржах фріланса є пропозиції приватних умільців.

Зайдіть на Weblancer і поспілкуйтеся з кількома розробниками, обговоріть ціну і докладно опишіть свої вимоги.

При розробці такого проекту, обов’язково потрібно реалізувати наступні функції:

 • автоматичний прийом платежів;
 • чорні і білі списки авторів;
 • можливість дати замовлення конкретного автора;
 • автопроверка текстів на унікальність;
 • налаштування сповіщень для авторів і покупців;
 • розділ адміністратора і модератора;
 • підключення платіжних систем для виплат.

Відвідайте популярні біржі копірайтингу, подивіться, які функції вони пропонують. Заведіть окремий документ і виписуйте в нього всі інструменти, які б ви хотіли бачити на своєму проекті.

Список буде великий, але це необхідно для складання технічного завдання. Розробники повинні точно знати, що від них вимагається.

Важливі моменти при створенні біржі копірайтингу

Серйозний бізнес в інтернеті вимагає професійного підходу. Відкриття власної біржі копірайтингу справа непроста і тут є свої тонкощі.

Зараз попит на якісний контент зростає з величезною швидкістю, а якщо ви запропонуєте авторам і покупцям щось цікаве, простіше буде обійти конкурентів.

Є кілька важливих моментів, про які не можна забувати при розробці біржі копірайтингу:

 • Штат співробітників – знадобиться великий, для підтримки великого проекту. Не обійтися без підтримки і модераторів. Друге підбирати доводиться довго і ретельно. Працівники повинні володіти хорошими знаннями для перевірки текстів. Їх також можна знайти серед фрілансерів.
 • Законодавство – вивчіть всі тонкощі надання послуг. Не можна порушувати авторські права, а покупцям необхідно передавати їх при покупці матеріалу. У всьому цьому потрібно розібратися ще до офіційного запуску проекту.
 • Якість контенту – чим вище, тим краще. Перевірка унікальності, ручна перевірка, правопис і інші недоліки. Бажано налаштувати автоматизовану систему перевірки, модератори не завжди справляються з великим потоком інформації.
 • Бонуси і фішки – допоможуть обійти конкурентів. Навіщо комусь користуватися молодий біржею, коли є розвинені аналоги? На це питання у вас має бути відповідь. Шукайте золоту грань між вигодами для клієнтів і авторів.
 • Не зайвим буде створення партнерської програми для своєї біржі. Партнери забезпечать проект потужною рекламою, а відразу розплачуватися з ними не доведеться. Прибутком доведеться ділитися, але без цього нічого б не вийшло.

  Дізнайтеся, як залучити партнерів у свою партнерку. Чим більше їх буде, тим ефективніше стане зростання відвідуваності.

  Створення біржі копірайтингу зараз є ідеальної ідеєю. Попит на статті є, він високий і багато людей хотіли б стати авторами. Вкладення доведеться робити великі, тому зважуйте всі за і проти. Можливо, є сенс розглянути інші ідеї бізнесу в мережі.