BinPartner – отримай своє прибуткове літо!

BinPartner – фінансова програма партнерських відносин від бінарного брокера Binomo.


Унікальна акція

Початок літа ознаменували нововведення для вебмайстрів BinPartner. Тепер всі поточні, а також потенційні учасники даної програми можуть скористатися річної акцією від BinPartner і отримати підвищені відсоткові відрахування за обраним тарифом!

Бонус для новачків в BinPartner

А ще — додатковий бонус буде очікувати всіх, хто тільки почав думати про те, щоб укласти партнерство з Binpartner:

 • З червня по кінець серпня поточного року партнери програми отримають 60% на revshare тариф і 100% від початкового депозиту + 35% на тарифі “100% ftd + 30% тарифу revshare”.
 • Новачків партнерки також чекають свої бонуси – до 70% тарифу revshare і до 40% revshare за 100% FTD+revshare протягом цілого літа!

Тарифні плани

Кожен учасник BinPartner може вибрати собі один з вигідних тарифів:

 • 100% винагорода зі стартового депозиту + 30% Revenue Share необмежених довічних виплат
 • 10% винагороди з кожної угоди і до 50% по кожному депозиту
 • Крута real-time статистика

  Просунута статистика по трафіку, спрямованому на брокера, оновлюється кожні 2 хвилини, має безліч фільтрів за різними параметрами і дозволяє вебмайстру оцінити результативність своєї роботи та якість рекламної кампанії. Така статистика працює на мобільному трафіку і веб.

  Про виплати

  Нововведення BinPartner торкнулися також систему виплат – тепер виплати можна отримати раз на тиждень, тоді як зовсім недавно даний захід відбувалося лише двічі на місяць. До того ж, замість недавніх 20 доларів, мінімальна сума виводу знизилася до 10 доларів.

  Матеріали-промо

  Вебмастара, крім готових промо-матеріалів з величезної галереї, можуть також замовляти розробку рекламних матеріалів під свій власний ресурс.

  Так на замовлення для вебмастера можуть створити банери, поп-апи, лендінгем, брендиг сайту, а також тематичні статті та ознайомчі огляди.

  Клієнтські умови – тут індивідуальні

  Тим вебмайстрам, які напрацювали собі багато хорошого трафіку, або мають успішним досвідом роботи, BinPartner з радістю запропонує індивідуальні умови співпраці:

 • Плата за реєстрацію. Крім звичних умов будь партнерки у вигляді процентних виплат тільки за депозити або торгові ставки, BinPartner пропонує своїм партнерам виплати навіть за тих клієнтів, які просто зареєструвалися, але не поповнили свій рахунок.
 • Тим, хто любить таку модель роботи як СРА, у BinPartner підготовлено також щось цікаве. Дізнатися всі нюанси індивідуального співпраці можна через особистого менеджера.
 • У планах програми:

  Можна відзначити наступні найближчі плани партнерської програми:

  • Робота трафіком зарубіжного напрямки
  • Додаток під iOS
  • Доступність виплат – зробити виплати партнерам за їх запитом.