Чому не розвивається блог?

Розробити блог набагато простіше, ніж створити для нього величезну кількість якісного контенту, провести ефективну рекламну компанію, досягти високих позицій в пошуковій видачі, а також отримати високу відвідуваність. Багато новачків у сфері блогінгу не розуміють, чому не розвивається блог, який вони створили, цьому є декілька пояснень.

У даній статті ми зібрали найпоширеніші проблеми блогів, які можуть перешкодити розвитку проекту, їх потрібно своєчасно визначати і виправляти всі недоліки, інакше незабаром ви просто закинете свій проект.

4 причини відсутності розвитку блога

 • Блог не цікавий. Ви створили блог, розробили або купили гарний дизайн, подбали про зручної навігації і зробили масу інших дій, щоб ваш проект був якісним? А подбали ви про те, щоб ваші матеріали були цікаві читачам?В першу чергу при розробці блогу потрібно замислюватися не про те, які сторінки потраплять в індекс, коли це станеться і яку користь це вам принесе, в першу чергу потрібно задуматися, а яку цінність представляє інформація на вашому ресурсі. Якщо блог переповнений не цікавими записами, навряд чи він отримає більшу популярність, і його відвідувачі будуть повертатися.
 • Перенасичення рекламою. У деяких випадках, переслідуючи високу прибуток, багато блогери геть забувають про розвиток своїх ресурсів. Встановлюючи величезна кількість рекламних блоків, а також постів для продажу посилань, вони не враховують, що це може відштовхувати відвідувачів.Подумайте самі, коли в кожній статті про ремонт автомобілів вам пропонується купити квиток або дитячі іграшки, чи будете ви довіряти інформації? Монетизація блога повинна проводитися грамотно, якщо ви вирішили щось запропонувати своїм читачам, то це обов’язково має бути їм цікаво і не варто бути нав’язливим.
 • Ніякої оптимізації. Багато початківці блогери вважають, що можна і зовсім не займатися оптимізацією, а блозі буде розвиватися виключно за рахунок унікального контенту. Це груба помилка, адже ви відмовляєтеся від однієї з головних цілей – отримувати багато трафіку від пошукових систем.Щоб ваш проект в пошуковій видачі був на високих позиціях і отримував багато переходів, потрібно подбати про оптимізацію.
 • Ось кілька помилок, які допускають новачки в оптимізації сайтів:

  – не використовую взагалі або не правильно підбирають ключові слова;
  – створюють тексти під не релевантні ключові слова;
  – з метою максимальної оптимізації додають занадто багато ключових слів;
  – взагалі не купують посилання чи нарощують посилальну масу не якісними прогонами, реєстраціями і т. д.;
  – не оптимізують тексти перед їх розміщенням;
  – не налаштовують внутрішню перелінковку.

 • Ці і багато інші помилки припускаються новачки, після чого дивуються, чому не розвивається їх блог, але відповідь очевидна, ви не займаєтеся оптимізацією.
 • Технічні помилки на блозі. Цей пункт можна було теж віднести до оптимізації, але ми вирішили зробити його окремим. Технічні моменти сайту дуже важливі, наприклад, правильна настройка robots.txt або видача правильних помилок при переході, наприклад, на не існуючі сторінки, може впливати на швидкість індексації блогу.Якісний блог повинен бути гарний з усіх боків, тому на вашому проекті не повинно бути битих посилань, ви повинні оптимізувати зображення, бази даних та багато іншого.
 • Кожен, хто хоче стати власником якісного блога, повинен врахувати помилки, які допускають новачки і постаратися не допускати їх. Якщо нехтувати простими правилами для блогерів, то можна не дивуватися, що ваш проект зовсім не розвивається.