20 кращих брокерів бінарних опціонів

В інтернеті прибуткових ніш багато, а однією з найпопулярніших є Форекс.

З фінансової біржею можна вийти на стабільні і великі заробітки, однак для цього потрібно володіти деякими знаннями і набрати хороший стартовий капітал. Було б непогано полегшити торгівлю на Форексі, тому і були створені бінарні опціони.

За допомогою цього торгового інструменту, на ринок можна вийти навіть з невеликою сумою, а всього за кілька угод примножити її в рази.

У цій статті представлені ТОП 20 популярні бінарні опціони, на яких ви отримаєте найвигідніші умови, стабільний сервіс та чесні виплати без затримок.

Які бінарні опціони найпопулярніші?

Якщо говорити про види опціонів, то найбільш популярними є класичні операції. У них потрібно визначити, як зміниться курс валюти за певний час.

Наприклад, можна поставити 100$ на те, що завтра акції Apple подешевшають і якщо це буде дійсно так, то виплачується прибуток від 50%.

Збирайте бонуси від брокерів бінарних опціонів, щоб вести вигідну торгівлю і збільшити стартовий капітал.

Прибутковість пристойна, але потрібно пам’ятати про ризики і добре розбиратися в змінах на Форексі. Новачкові точно не передбачити, який курс валюти зросте і, чиї акції впадуть в ціні.

На успіх трейдера впливає кілька чинників і один з них – це якість сервісу.

З найбільш популярних компаній для торгівлі опціонами, можна виділити 20 кращих брокерів:

 • Binarium. Якщо вам не потрібні ніякі індикатори і підказки, а ви шукайте найпростішу форму для торгівлі, то даний брокер вам підходить.
 • З 10$ тут можна почати торгівлю, а на кожну операцію витрачати по 1$.

  Відео з торгівлі в цьому брокера:

  Перевага компанії – це виведення коштів лише за один день і постійно високі відсотки прибутковості.

  Нещодавно ресурс повністю переробили і зробили дизайн більш приємним. Крім цього, на депозити видаються бонуси і через розділ з навчанням, можна отримати корисні знання.

 • Binomo. Організатори цього сайту підключили котирування від найбільш надійних джерел і давно отримали дозвіл від ЦРОФР.
 • Торгувати тут легко, а виділяється компанія найвищими відсотками прибутковості по опціонах. Трейдерам пропонують кілька видів опціонів, навчання і аналітику ринків.

  Плюсів у брокера багато, а одним з них є вигідна партнерська програма. Заробити хороші гроші на опціонах, запишіть свій відео курс або напишіть статті, щоб залучати інших людей і отримувати винагороди від BinPartner.

 • 24Option. Переважно цим сервісом користуються професіонали, він самий солідний.
 • Щоб почати проводити операції, доведеться внести не маленький депозит (250$). З іншого боку, сайт компанії працює без збоїв, можна торгувати через мобільні додатки, в будь-який момент вивести гроші і стежити за новинами Форекс.

  У цього брокера саме ефективне навчання. Розділ поділений на декілька підрозділів, щоб з будь-яким рівнем знань можна було повчитися.

 • Olymptrade. Сучасна платформа, опису стратегій, можливість вибору валюти рахунку, до 90% прибутковість, плюси можна перераховувати нескінченно.
 • Починайте хоч з 10$, а мінімальна ставка складає 1$. Можна встановити повернення коштів при програші до 60%. Виплачуються гроші протягом одного дня.

  На графіки легко додаються індикатори, з їх допомогою ще простіше складати правильні прогнози. Через розділ з навчанням, ви розберетеся, як їх застосовувати.

 • Nordfx. Компанія пропонує не тільки бінарні опціони, але і класичний трейдинг. Умови вигідні, зручна платформа, незважаючи на іноземне походження.
 • Рейтинг брокерів бінарних опціонів був би не повним без цього проекту. У нього є маса переваг. Відкривайте демо рахунок і тренуйтеся, Торгуйте через мобільні додатки і вибирайте один з форматів опціонів:

  Найцікавіше, що брокер пропонує автоматичні ставки. Можна вибрати досвідченого трейдера і копіювати його операції. Для цього потрібно вибрати вид опціонів «Слідувати за спотом».

 • Primetime-Finance (брокер закритий). У рейтинг кращих брокерів бінарних опціонів обов’язково повинна входити і ця компанія. Створювалася вона за кордоном, але російська мова тут присутній.
 • Новачки зможуть повчитися торгівлі, а професіонали знайдуть нові стратегії в академії трейдингу. Обробка заявок на виведення виконується протягом 3х днів, мінімалка становить 50$:

  Вибір видів опціонів теж є, тому тут застосовуються різноманітні стратегії. Ліцензія у компанії є, брокер регулюється в Європі.

 • Utrader. Понад 250 000 трейдерів вибрали для торгівлі саме цю платформу. Брокер бінарних опціонів потрапив у рейтинг ТОП, по ряду причин.
 • Широкий вибір активів, торгівля з мобільних пристроїв, зручна платформа, цілодобова підтримка і професійна аналітика. Це ще не всі плюси, які точно оцінить кожен клієнт компанії:

  Якщо торгувати по опціонах «Один дотик», можна вийти на прибутковість до 650%. Адміністрація не встановлює спредів і комісій, а гроші виводить швидко.

 • Optionbit. Не всі брокери бінарних опціонів щедро винагороджують найактивніших клієнтів. Цим і відрізняється дана компанія.
 • Клієнти можуть відкрити VIP рахунок і отримають масу переваг. Але це не всі плюси, можна завантажити мобільні додатки, пройти потужне навчання і користуватися декількома типами опціонів:

  Хоч проект і зарубіжний, російськомовні клієнти користуються ним без проблем. Підтримка чуйна, працює безперебійно.

 • Optionrally. Брокер бінарних опціонів з мінімальним депозитом 250$. Сума не маленька, але для високих ставок і цього може бути недостатньо.
 • Компанія теж зарубіжна, російська локалізація присутній. На сайті є все необхідне, починаючи з навчання і закінчуючи аналітикою ринку. Платформа виглядає сучасно:

  Вносьте депозит будь-яким зручним способом, починайте торгувати. Можна скачати програми на телефон і проводити операції з будь-якої точки земної кулі.

 • Finpari. Не російський брокер бінарних опціонів, на якому роздаються подарунки за реєстрацію та бонуси за внесення депозиту.
 • Щотижня адміністрація проводить конкурс між трейдерами і розігрує 20 000$. Прибутковість операцій до 90%, а на сайті доступно копіювання угод більш ніж 10 000 інших клієнтів.

  Починайте мінімум з 250$, але якщо внесете 3000$, отримаєте 100% бонус і зможете проводити операції на 6000$.

 • Lottmarket. У ТОП брокерів бінарних опціонів ця компанія потрапила за стабільну роботу і різноманітність способів заробітку.
 • --

  Крім торгівлі опціонами, тут вигідно вкладати в ПАММ рахунки. Всі необхідні інструкції для новачків на сайті представлені, єдиний мінус, це часткове відсутність перекладу.

  Платформа якісна, можна відкрити операцію від 10 секунд до року, а виплати проводять швидко, незалежно від суми.

 • Expertoption. Шукайте надійні брокери бінарних опціонів? Тоді ця компанія вам точно підходить.
 • Всього 500 рублів буде потрібно для старту, хоча можна відкрити демо рахунок і торгувати на 1000 віртуальних доларів. Дії досвідчених трейдерів відкриті, можна просто копіювати їх угоди. Виводять гроші швидко.

  На цьому сайті можна робити ставки навіть на кріптовалюти. Мінімальна ставка 1$, а для зручності можна торгувати з мобільних пристроїв.

 • Opteck. Брокер бінарних опціонів в рублях, де торгувати зручно, а новачкам пропонують ефективне навчання.
 • З основних плюсів компанії варто виділити онлайн уроки з торгівлі, понад 80 доступних активів, відсутність комісій, доступні різні стратегії і підтримка працює цілодобово.

  Реєстрація багато часу не займе, потім ви зможете авторизуватися в мобільних додатках. Також отримаєте 50% бонус за внесення депозиту.

 • Unioption. У список брокерів бінарних опціонів система потрапила за численні позитивні відгуки трейдерів.
 • Є 4 вагомих причини зареєструватися саме тут – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, грамотне навчання, прибутковість 85% (у середньому) і швидкий вивід коштів.

  Новачкам лунає по 3 безризикових угоди, а також привітальні бонуси +25% до депозитів.

 • My60s. Для старту тут необхідний мінімальний депозит 200$, а мінімальна ставка становить 3$.
 • Для нових клієнтів передбачений бонус 35%, найширший вибір торгових інструментів, прибутковість до 150%, активні клієнти отримують ексклюзивні бонуси, є можливість страхувати угоди.

  На вибір пропонується 4 види опціонів, під кожен з них складені хитрі стратегії (їх опису є на сайті).

 • Dragonoptions. Рахунок брокера бінарних опціонів тут відкривається з мінімалкою в 250$, при цьому мінімальна інвестиція 5$.
 • Понад 110 активів пропонується клієнтам, де прибутковість не більше 86%. Великий вибір способів поповнення, навчання, бонус до 110%, та багато іншого.

  Можна стартувати і з 10$, роблячи ставки за 1$ в режимі турбо опціонів. Російська мова на сайті присутня.

 • Vospari. Всього 10$ знадобиться на старті, але за внесення більш великого депозиту передбачений бонус до 200%.
 • Ставте по долару, прибутковість до 85%, понад 50 активів і кілька форматів торгівлі. На вихідних теж приймаються ставки. Послугами брокера користуються у всьому світі, він переведений на безліч мов:

  Новачкові пропонують підручник трейдера, де пояснюються всі складні моменти торгівлі. Все розкладено по поличках, просто для засвоєння.

 • Optionfair. Відрізняється від інших компаній страхуванням до 89%, проведенням вебінарів і великим розділом з аналітикою та новинами.
 • Починайте торгівлю з 400$, щоб отримати 70% бонус і відео уроки по торгівлі. В розділі «Академія» є багато корисної інформації, у тому числі опису різних стратегій.

  Можна вибрати один з типів опціонів, ліцензія на надання послуг трейдерам є.

 • Binex. Російський брокер бінарних опціонів, на якому відкрито понад 190 світових активів.
 • Мінімальний депозит 6000 рублів або 150$, можна ставити мінімум 80 рублів або 2$, а на депозит дають бонус 75%. Вивчайте корисні статті та стратегії на сайті брокера. Для зручності створені мобільні додатки і розширення для браузерів.

  Складати прогнози з цим брокером набагато зручніше, так як є багато інформації і актуальні дані.

 • Alpari. Це не просто брокер бінарних опціонів, це величезна компанія, в якій можна проводити звичайні операції на Форексі, вкладати гроші в ПАММ рахунки, відкрити власний портфель або інвестувати у фонди.
 • Платформа для опціонів тут проста, а зароблені гроші можна вивести всього за кілька годин.

  Це найпопулярніші бінарні опціони, якими користуються сотні тисяч трейдерів кожен день. Якщо ви хочете, щоб всі угоди були чесними і брокер ніяк не впливав на результат торгівлі, то користуйтеся послугами саме цих компаній.

  Хочеш навчитися проводити прибуткові операції? Тоді дізнайся, як я заробляю на бінарних опціонах і користуйся безкоштовними радниками.

  Використовуючи найбільш популярні бінарні опціони, ви забезпечуєте собі чесність угод, найвищі відсотки прибутковості і надійну безпеку. Шахраї є навіть в цій ніші, тому довіряйте компаніям, які існують роками і стабільно виплачують гроші.