Чому Яндекс не індексує сайт?

Доходи вебмайстрів безпосередньо залежать від того, наскільки популярний їх сайт і скільки людей на нього заходять.


Чим вище відвідуваність, тим більше кліків по рекламі, дорожче продаються посилання, більше рефералів і так далі. Основне джерело трафіку – це пошукові системи, а для збору RU трафіку, краще всього підходить Яндекс.

Новачки нерідко цікавляться, чому Яндекс не індексує сайт, а причин цьому може бути кілька.

Користуючись моментом, хотілося б нагадати, що існує сервіс автоиндексации сайтів Buydrop, через який зручно додавати нові сторінки і ресурси в пошукові системи, але за це доведеться заплатити трохи.

4 причини, чому Яндекс не індексує сторінки

З недавнього часу, при попаданні сайту під АГС, сторінки більше не вилітають з пошуку, замість цього обнуляються пузомірки. На багатьох сайтах написано, що відсутність індексації пов’язано з фільтрами, але тепер ця інформація не актуальна.

Якщо ви хочете розібратися, чому Яндекс не індексує ваш сайт, розглядайте наступні причини:

  • Сайт молодий. Можливо, ви тільки запустили ресурс, і він ще просто не встиг пройти індексацію. У Google це відбувається набагато швидше, на індексацію в Яндексі може знадобитися цілий місяць. Також, потрібно додати блог в Яндекс і Google використовуючи аддурілкі, інакше як пошуковики повинні дізнатися, що з’явився новий сайт?
  • Помилки на сервері. Якщо ви не замислювалися над вибором якісного хостингу, можливо, скористалися послугами не якісного хостингу. З-за помилок на сервері можуть довго індексуватися нові публікації, так як пошуковий робот переходить на ресурс в певний час, а якщо саме в цей момент сайт недоступний, то проіндексувати сторінку неможливо.
  • Сайт закритий від індексації. При розробці сайту деякі вебмастера спеціально закривають сайти від індексації, щоб на початковому етапі вони випадково не потрапили в пошукові системи. Найпростіший спосіб зробити це – поставити спеціальний код у файлі Robots. Він знаходиться в корені сайту і вам потрібно переконатися, що в ньому немає такого (просто видаліть рядки):
  • Погана історія в домені. Безліч популярних доменів мають старою історією, тобто раніше використовувалися для інших сайтів. Якщо ресурс потрапляв під фільтри або блокувався, то цілком можливо, що домен залишився в «чорному списку» і з-за цього ваш сайт не індексується. Єдиний спосіб вирішити цю проблему – звернутися в технічну підтримку Яндекса.
  • Якщо проблеми з додаванням сторінок у Яндекс відбуваються постійно, дізнайся, як збільшити швидкість індексації.

    Крім всього вищесказаного не можна забувати, що пошукові системи намагаються надати релевантну інформацію користувачам і борються з копіями, тому, не дивуйтеся, що ваш ресурс не індексується, якщо скопіювати інформацію з інших сайтів.