Переклад Биткоинов

Зміст

  • Як перевести биткоины на Webmoney?
    • Як переводити биткоины?

З метою заробітку в інтернеті, багато користувачі, які зараз намагаються добувати криптовалюту.


Биткоины буквально підірвали інтернет, а кожен бажаючий може використовувати заробіток Bitcoin, для отримання серйозної прибутку. Поки курс цієї валюти тримається на високому рівні, інтерес до неї не пропаде.

Єдиний мінус криптовалют – це рідкісне використання в різних сервісах, тому багатьох цікавить переклад Биткоинов.

Використовуючи Bitcoin ігри, автоматичний заробіток Биткоинов або отримуючи Биткоин з серфінгу і кліків, на гаманці можна зібрати пристойну суму, а потім перевести її на свій Webmoney, щоб здійснювати покупки в мережі або виводити гроші на карту.

Як перевести биткоины на Webmoney?

У цій платіжній системі вже давно створено окремий тип гаманців, який дозволяє зберігати биткоины. Називається він WMX, і ви можете створити його, як і звичайний WMR. Після відкриття такого гаманця, вам дадуть окремий номер Bitcoin гаманця, інтегрованого з рахунком WMX (0.001 BTC = 1 WMX).

Якщо вам не хочеться розбиратися у всьому цьому, використовуйте BestChange, де можна швидко знайти обмінник для перекладу Биткоинов на Webmoney.

Щоб легко переводити Биткоины на рахунок Webmoney, створіть гаманець WMX. Потім вам потрібно зайти на цю сторінку авторизуватися через свій Webmoney і перейти до отримання гаманця для перекладу:

На сторінці поповнення буде знаходитися унікальний адресу, вам необхідно скопіювати його і перевести туди криптовалюту.

Як переводити биткоины?

Вирушаєте у свій Биткоин гаманець і перейдіть в розділ відправлення грошей, де потрібно вказати адресу одержувача:

Вставляєте в полі «Кому», номер, отриманий на сайті Webmoney, вказуєте суму і відправляєте платіж. Гроші приходять швидко, тому ви відразу ж побачите, як змінився баланс WMX гаманця.

Якщо вас цікавить переклад Bitcoin на інші платіжні системи або банківські картки, то читайте інструкцію по висновку кріптовалюти.

Популярність валюти Биткоин все ще висока, а нашим читачам ми пропонуємо дізнатися про незвичайний заробіток на їжаків з CPUminer GC3355. Найефективніший спосіб видобутку Bitcoin – це майнінг, а завдяки спеціальним пристроям (їжакам), ви зможете майнить набагато більше кріптовалюти.