Гра з 500 000 учасників Goldenchase

Зміст

 • Краща інвестиційна гра Goldenchase
  • Введення і виведення грошей на Goldenchase
   • Додаткові ігри

Про ігри з виведенням грошей розказано багато, але власники блогів часто прикрашають проекти і становлять умови значно вигідніше.


Якщо ви хочете отримувати серйозну прибуток від інвестиційних ігор, користуйтеся кращими проектами. У цій статті ми розповімо про один з них, понад півмільйона користувачів вже вклали в нього гроші.

Гра з 500 000 учасників Goldenchase володіє величезною популярністю, причому не тільки в Росії. Сайт переведений на англійську і китайську мови, тому організаторам вдалося залучити величезну аудиторію в систему.

Виплати вже давно перевалили за 25 000$, а це ще один показник солідності даного проекту.

гра закрита

Краща інвестиційна гра Goldenchase

З 1 січня 2015 року адміністрація обіцяє виправити всі недоліки, які з’явилися після об’єднання 2х аналогічних проектів. Суть гри на них – це купівля гномів, які видобувають кристали. Чим дорожче добувач, тим більше ресурсів він збирає, а вкладів в один долар буде цілком достатньо, щоб ефективно почати.

У грі є платіжні бали, але щоб їх отримати, не обов’язково залучати рефералів. Гноми можуть добувати платіжні бали паралельно з кристалами.

Після реєстрації ви зможете перейти в печеру гномів, щоб купити працівників. На вибір пропонується кілька варіантів:

Goldenchase

При поповненні балансу 1$ принесе вам 5500 золота, тому ви зможете купити скромника і кілька буркотунів, забезпечивши собі стабільний дохід. Коли на балансі накопичиться пристойна сума, купуйте інших добувачів:

Веселун видобуває кристали, а Соня і простачок добувають платіжні бали. Білосніжка видобуває обидва ресурсу, але й коштує вона серйозних грошей. Крім використання цих гномів, отримати платіжні бали можна за:

 • 30% від депозитів рефералів 1 рівня;
 • 10% від депозитів рефералів 2 рівня;
 • 5% від депозитів рефералів 3 рівня.

Також, кожен гравець отримує платіжні бали від всіх поповнень балансу в грі. Від загальної суми виділяється 5% і вони розподіляються між усіма гравцями Goldenchase.
Процес гри і необхідні дії не відрізняються від стандартних, спочатку потрібно заходити на склад і збирати здобуті ресурси:

Після цього, ви відправляєтеся в торгову крамницю, звідки продаєте всі зібрані кристали:

Курс обміну 100 кристалів = 1 золото. На баланс для виведення спрямовується 30%, а 70% переводиться на рахунок для покупок.

Білосніжка видобуває по 1 платіжному балу в добу, тому володіючи одним цим персонажем, ви зможете виводити 1 USD.

Плюси гри Goldenchase:

 • проект існує 550 днів;
 • залучати рефералів для виводу не обов’язково;
 • оригінальний дизайн;
 • щоденний бонус від 10 до 100 золота;
 • конкурс рефератів з фондом 30 000$;
 • при поповненні балансу передбачені бонусні персонажі;
 • лотерея з квитками по 100 золота;
 • міняючи валюту з балансу для виведення, ви отримуєте +20% на рахунок для покупок;
 • 10% від депозитів з рефералів 1 рівня;
 • у розділі «завдання», можна заробляти золото.

Насправді плюсів у гри набагато більше, окремо хотілося б сказати про введення і виведення коштів, а також розповісти про додаткові ігри.

Введення і виведення грошей на Goldenchase

Внести депозит у гру можна з будь-якої платіжної системи – Яндекс.Гроші, SMS, банківські картки і так далі. Гравцям завжди встановлені бонуси, а їх вигідність залежить від того, наскільки великий депозит вноситься.

Що стосується висновку, то в правилах написано, що для цього потрібно поповнити рахунок на 10 рублів або залучити одного реферала.

Додаткові ігри

На сайті Goldenchase ви не зустрінете звичайних азартних ігор, так як для розваги тут додані якісні Flash гри. З ними вам точно не доведеться нудьгувати, поки ваші гноми добувають ресурси. Найцікавіша гра – це Sponge Bob:

Ви будете керувати всім відомим мультяшним персонажем клавішами на клавіатурі. Гра дійсно цікава, але заробити в неї не вийде, це розвага.

Коли ви зареєструєтесь Goldenchase та оцініть весь функціонал цього проекту, ви просто не зможете про нього забути і обов’язково повернетеся, щоб поповнити баланс і почати отримувати прибуток. Кількість зареєстрованих учасників вражає, а в мережі ви можете знайти скільки завгодно позитивних відгуків про цю гру.