Інвестиції в діяльність капперов

Зміст

  • Заробіток на послуги капперов
    • Як вкласти гроші на Personal Capper?
      • Партнерська програма Personal Capper

Читачам блогу Workion ми вже розповідали про те, де поставити гроші на спорт, але при використанні букмекерських контор, більшість новачків покладаються тільки на удачу.


Природно, з-за цього лише не багатьом вдається отримувати гарний прибуток з букмекерів, але це можна виправити.

Є спеціальні сервіси, в яких пропонуються послуги професійних капперов, і за рахунок них ви можете робити пасивні інвестиції.

Хто такі каппери? Це професіонали, які вираховують ймовірність виграшу і роблять виграшні ставки. Вносите гроші в їх депозити, і вони збільшують ваш стартовий капітал.

(проект був закритий)

Так як проект був закритий, радимо інвестувати в ігри з виведенням грошей http://workion.ru/zarabotok-na-igrax.html

Заробіток на послуги капперов

Інвестиції в діяльність капперов ви можете зробити на сайті Personal-capper. Схема розподілу прибутку, чимось нагадує трейдинг. Коли гравець отримує багато грошей, у нього з’являється серйозна сума для ставок, а чим більше вклади, тим більше виграш.

Природно, що частина цього прибутку собі забирають професіонали, решта суми розподіляється між вкладниками.

Про аналогічний проект Footcap, ми расскзаывали у статті Куди інвестувати гроші, але там мінімальна сума депозиту-100$, а на Personal Capper, можна вкладати від 10$.

Як вкласти гроші на Personal Capper?

Для початку вам буде потрібно пройти реєстрацію. Після цього, у своєму профілі ви переходите до списку депозитів, де вам надається вибір поповнення рахунку:

Якщо ви новачок, то з балансу відкрити депозит не вийде. Це можна буде зробити тільки після того, як ви отримаєте першу виплату. Тому, переходимо по кнопці «Відкрити депозит» і вводимо суму вашої інвестиції:

Зліва представлений графік, на якому відображаються відсотки збільшення вкладених коштів за попередні дні. Навіть професіоналам не завжди вдається «піднімати» на ставках великі гроші, тому, більш ніж на 10% вкладена вами сума не збільшиться.

Як ми вже говорили, мінімальний внесок становить 10$, а поповнити баланс можна тільки через Perfect Money.

Коли відкриєте депозит, кошти заморожуються на тиждень, щоб каппери встигли провести всі необхідні розрахунки і зробити ставки. Після цього, на ваш баланс зараховуються гроші (разом з відсотком виграшу) і ви можете виводити їх на електронний гаманець.

Для цього на сторінці виводу потрібно замовити виплату:

Поріг для виплати становить всього 1$ і, на жаль, отримати гроші можна тільки на Perfect Money. Проводяться виплати з п’ятниці до понеділка, затримок не буває.

Партнерська програма Personal Capper

Щоб отримувати більше грошей з цієї системи або заробляти взагалі нічого не вкладаючи, ви можете залучати на проект нових інвесторів. Тут передбачена 3х рівнева реферальна програма, за умовами якої ви будете отримувати від 1 до 5%, в залежності від рівня реферала.

На відміну від виплат для вкладників, рефоводы можуть замовляти виплати в будь-який день тижня і отримувати їх протягом 3х днів.

Проект Personal Capper пропонує вигідні умови для вкладів у інтернеті, а найголовніше, працює за прозорою схемою.

Якщо ж ви не довіряєте таким системам, то набирайте досвід і самі стаєте професійним каппером, а для цього вам точно знадобляться наші 5 рад за ставками на спорт.