Купуй сайт і заробляй гроші

У більшості випадків люди замислюються про віддалених заробітках тільки тоді, коли їм терміново потрібні гроші.


Зі старту домогтися відчутного прибутку складно, а найкращий спосіб заробітку на своєму сайті, буде потрібно багато часу, адже щоб ресурс почав приносити дохід, доведеться займатися його розвитком.

Купуй сайт і заробляй гроші – відмінне рішення для багатьох користувачів, які не хочуть починати все з нуля і готові вкласти певну суму в старт власної справи.

Величезна кількість вебмайстрів продають свої проекти, які вже приносять прибуток. Чому вони це роблять? Іноді всім нам терміново потрібна велика сума.

Краща систеама для покупки сайту – Telderi.

Заробіток на купівлю сайтів

Сфера купівлі-продажу сайтів наповнена величезними оборотами коштів, тому треба остерігатися шахраїв. Обман на продаж сайтів не рідкісне явище, намагайтеся не попастися на вудку зловмисників.

Кращий спосіб убезпечитися від можливого обману – це скористатися якісними біржами сайтів і не купувати майданчики у приватних осіб, наприклад, через форуми.

В системі Telderi зараз проводяться тисячі аукціонів з продажу різних ресурсів.

Скористайтеся фільтром, щоб знайти підходящі варіанти:

Для прикладу ми встановили суму покупки в 10 000 рублів, а прибуток від 2000 рублів. Таких варіантів додано багато:

Як бачите, є сайт для барменів, автомобільний ресурс, відео портал, вузько тематичний блог і навіть сервер гри. Ціна майданчиків різні, але не поспішайте купувати найдешевший сайт, кожен з них потрібно ретельно перевірити.

У статті Купівля сайту, ми вже розповідали, на які параметри необхідно звертати увагу.

Зверніть увагу на те, що навпроти суми доходу у пропозиції по відео порталу, встановлений значок галочки. Це означає, що дохід підтверджений скріншотами. Якщо перейти за цією пропозицією, можна отримати додаткову інформацію:

Всі дані з опису підтверджуються статистикою від Telderi, але не може продаватися ресурс за 3150 рублів, якщо з нього приходить по 2000 рублів на місяць. Потрібно бути уважним до дрібниць, причину низької ціни завжди можна визначити:

Сайт потрапив під АГС, і найімовірніше, незабаром його сторінки пропадуть з індексу. Це позначиться як на доходи, так і на відвідуваності майданчики. Отже, ви даремно витратите гроші, так як вивести майданчик з-під фільтра не завжди вдається навіть професіоналам.

Виділяйте на пошук гідних варіантів, як можна більше часу і цілком можливо, що вам вдасться підшукати вельми вигідну пропозицію. Адміністрація Telderi забезпечує безпеку угод, тому можете не переживати.