Номер гаманця Webmoney

Платіжний сервіс Webmoney є найпопулярнішим проектом, який використовується в Рунеті для управління електронними грошима.


Мільйони користувачів вже зареєстровані у цій системі та щодня проходять транзакції в різних напрямках.

При використанні Webmoney, у новачків з’являються різні питання, так як функціонал електронного рахунку досить широкий, і розібратися в ньому може бути дуже важко. Наприклад, багато хто не розбираються, як дізнатися номер гаманця Webmoney.

Який у мене номер гаманця?

Після реєстрації кожному користувачеві привласнюється номер WMID, який не є номером гаманця, це унікальний номер вашого облікового запису. Гаманці створюються всередині профілю, їх може бути скільки завгодно, а при їх створенні вам пропонується вказати, в якій валюті вони будуть:

Коли створюєте новий гаманець, йому присвоюється унікальний номер, в якому обов’язково встановлена перша літера, яка вказує на вид валюти. Тепер ви повинні розуміти, що WMID і номери гаманців це різні речі.

Розглянемо варіанти перегляду номерів гаманця:

Якщо ви користуєтеся онлайн версією Webmoney (Mini), пройдіть авторизацію на сайті і зайдіть в «Гаманці»:

Після цього відкривається сторінка, на якій представлені всі ваші гаманці і їх номери:

Для користувачів Webmoney, які управляють своїм гаманцем через клієнт, знайти номери гаманців ще простіше, вони відображаються навпроти кожного з них:

Дізнатися номер гаманців від свого Webmoney зовсім не складно, з цією проблемою стикаються тільки новачки. Тепер у вас навряд чи виникнуть з цим труднощі.