Популярні омани про гроші

Дуже часто люди прирівнюють гроші до найбільш важливим об’єктам в своєму житті.

На жаль, гроші дійсно відіграють найважливішу роль в сучасному житті, тому твердження типу «Гроші – це не головне», вже не актуальні. Звичайно, у кожного свої цінності, але коли грошей немає, наші можливості обмежені.

У цій статті ми розглянемо популярні омани про гроші, які склалися у багатьох людей і заважають їм рухатися у бік фінансової незалежності. Психологічна складова багатого людини, теж є значущою, адже якщо ставитися до грошей не правильно, навряд чи вийде добитися їх залучення.

Що заважає стати багатим?

  • Гроші самі прийдуть, потрібно тільки дочекатися. Ви можете чекати скільки завгодно, поки вам запропонують хорошу посаду, з’являться додаткові джерела прибутку і просто гроші з’являться у вашій кишені, але пам’ятайте, що цього може і не статися. Необхідно не тільки чекати успіх, але і намагатися хоч щось зробити, щоб вона вас відвідала.
  • Не можна відкладати, позбавляючи себе задоволень. Звичайно, повністю обмежувати себе від витрат не можна, але потрібно знати міру. Ми постійно робимо спонтанні покупки і витрачаємо гроші без користі, але буде набагато краще, якщо відкласти цю суму. Ні, відкладені гроші бережуться не для чорного дня, а для того, щоб у вас з’явився капітал, який можна буде використовувати в різних цілях для збагачення.
  • Знижками та акціями користуються тільки бідні. Ви теж так вважаєте? Відмовтеся від цього упередження. Багато заможні люди, які купують шуби влітку, а літню гуму для автомобіля – взимку. Кожна зекономлена «копійка» – це невеликий внесок в свій бюджет, адже розумний відмова від переплати може зберігати більше 50% ваших грошей.
  • Кредити – це зло, краще не зв’язуватися. Якщо є можливість відмовитися від кредиту, то дійсно краще не брати на себе відповідальність щомісячного повернення грошових коштів. З іншого боку, не можна вважати це чимось поганим і обмежувати себе. Кредит необхідно розглядати як додаткову можливість, яка може знадобитися в певних умовах.
  • Краще витрачати гроші відразу і насолоджуватися життям. Навіть зі значними прибутками можуть з’явитися проблеми, якщо ні в чому собі не відмовляти. У будь-який момент джерела прибутку можуть перестати приносити вам хороші гроші і про це не варто забувати. Деякі стверджують «Ще зароблю», а якщо такої можливості не буде? Думайте заздалегідь про своє майбутнє і поки є гроші, використовуйте їх для закладення надійного фундаменту.
  • Тільки при правильному ставленні до грошей і грамотному управлінні своїм бюджетом, можна поліпшити фінансове становище. Відмовтеся від популярних помилок, а ще краще робіть власні висновки, але при цьому грунтуйтеся на об’єктивність.