Планування робочого дня фрілансера

Основним плюсом роботи фрілансера є вільний графік. Для більшості віддалених працівників, саме вільний графік є основною причиною вибору фріланса, т. к. деяким зручніше працювати саме у вечірній або навіть нічний час.

Звичайно, в офісі ніхто не працює по ночах, тому, набагато зручніше працювати вдома. Не дивлячись на власні погляди і зручність виконання роботи в певний час, не варто забувати, що здоровий сон можна отримати виключно в нічний час, а пік активності встановлюється в ранній час.

Саме тому заняття в освітніх установах, так само як і більшість роботи виконується саме вранці. Віддалена робота надає деяку свободу дій, але при цьому кожен фрілансер повинен планувати свій робочий день.

Робочий графік

Планування робочого дня фрілансера, в більшості випадків виглядає так:

  • Прокинувшись рано вранці, замість зборів і поїздки на роботу, можна спокійно налити чашку кави і сісти за комп’ютер. Починайте робочий день з перевірки пошти і ознайомлення з актуальною інформацією. Таким чином, ви поступово «розгойдати» і зможете досягти піку активності.
  • Відразу ж після перевірки пошти, на протязі 2-3 годин необхідно зайнятися виконанням найбільш складної роботи. У кожного віддаленого працівника «важать» замовлення, які виконувати немає ніякого бажання. Зробити цю роботу краще всього вранці, в моменти піку активності.
  • Виконавши складну роботу, що залишився до обіду час, ви можете продовжити працювати, виконуючи більш прості обов’язки. Хотілося б зазначити, що вам буде потрібно обмежитися відвідуванням пошти, т. к. на це може піти дуже багато часу.
  • В обідній час організуйте собі відпочинок, щільно поїжте і відпочиньте, витративши 1-2 години. Після цього знову ж таки «виходьте» на робоче місце і перевірити пошту та інші засоби зв’язку. Це потрібно вам для того, щоб «розгойдатися» після відпочинку.
  • Приблизно з 15 до 17 годин у вас повинно відкритися друге дихання», завдяки якому можна буде виконати певну частину роботи. Використовуйте другий пік активності по максимуму.
  • На завершення робочого дня, складіть план дій на завтра, обміркуйте найбільш важливі справи, а так само розставте пріоритети їх виконання. Працювати за планом набагато зручніше і ефективніше, саме так стверджують досвідчені фрілансери.
  • Рабочий график

    Скласти собі робочий графік може кожен фрілансер, адже без постійних «стусанів» начальства, буває дуже складно змусити себе працювати. Якщо ви все-таки складете план дій, то дотримуйтеся кожного пункту, не дивлячись на вплив різноманітних чинників.