Реклама в відеоблогах

Зміст

  • Як провести рекламу на YouTube?
    • Як правильно запускати рекламу в відеоблогах?

Розкрутка бренду це одна з обов’язкових дій у роботі підприємця. Якщо хочеться підняти продажі і привернути до себе увагу, доводиться голосно заявляти про своє існування.


Навіть якщо продукція якісна, про неї потрібно розповісти цільової аудиторії, адже люди повинні якось дізнатися, що ви щось продаєте.

Реклама в відеоблогах це сучасний підхід до брендингу. Зараз таким методом вже користуються маркетологи.

Мова йде не просто про додавання реклами в ролик, а про використання марки або бренду. Розкручені ютуберы збирають мільйони переглядів, аудиторію глядачів реально перетворити в клієнтів.

Як провести рекламу на YouTube?

Найчастіше використовується контекстна реклама для бізнесу. Варіант дійсно ефективний, але якщо люди побачать ваш бренд в відео своїх кумирів, вони точно не залишаться байдужими.

Не всі видеоблогеры готові представляти чийсь бренд, особливо, якщо він не цікавий цільової аудиторії, тут все вирішують гроші.

У роликах популярного видеоблогера Максима Голополосова нерідко з’являється логотип компанії Monster Energy. Це наочний приклад того, як маркетологи користуються популярністю розкручених власників каналів на YouTube:

Точно також можна проводити рекламні компанії чого завгодно, достатньо підібрати тематичний канал і переконатися, що більшість передплатників відносяться до вашої цільової аудиторії. До видеоблогерам ви можете звертатися з конкретними пропозиціями:

  • запросити їх на інтерв’ю або яке-небудь шоу;
  • для запису яких-небудь соціальних роликів;
  • відправитися в подорож і за це рекламувати ваш бренд;
  • запропонувати отримати інноваційний продукт безкоштовно.

Власники великих компаній найчастіше користуються останнім варіантом. Так, власники автомобільних каналів отримують для тест драйву нові автомобілі, а комп’ютерники, найсучасніші пристрої.

Все це не дивно, відео реклама дійсно показує непогані результати, а на YouTube вона коштує набагато дешевше, ніж на телебаченні.

Як правильно запускати рекламу в відеоблогах?

Часто допускаються помилки при спробі що-небудь прорекламувати в роликах. Маркетологи просять розповісти про їх продукції, і навіть не замислюються, що глядачі чудово розуміють, що їхній кумир отримує гроші за рекламу.

Краще зробити так, щоб кожен глядач захотів наслідувати приклад улюбленого видеоблогера і рахунок товар вибором професіонала.

Починати потрібно з правильного пропозиції власнику каналу. Це має бути не просто повідомлення в соціальній мережі типу «Є 50 000 рублів, зроби рекламу у відео».

Можливо, видеоблогер погодиться, але підхід не правильний. Краще скласти план та запропонувати свої ідеї, тільки не наполягати на їх реалізації.

Напевно ви чули про Ютубера Ивангая, який збирає по кілька мільйонів переглядів під своїми роликами. Ось що він думає про рекламу в видеоблогинге:

Коли потрібно додати рекламу у ролики, краще довіритися самому автору каналу. Тільки він знає, що більше цікавить глядачів і що їм точно сподобається.

Йому подобаються нестандартні ідеї, які б не вийшло втілити без підтримки спонсорів. Краще не пропонувати видеоблогеру гроші, а запропонувати йому записати реально класний ролик.

Для того, хто всерйоз займається творчістю, набагато важливіше порадувати аудиторію шанувальників, а не просто отримати солідну суму.

Зараз видеоблогеры з задоволенням йдуть назустріч клієнтам і готові співпрацювати, щоб записувати незвичайні відео.

Може бути, ви пам’ятаєте, як Макс +100500 додавав відео про Battlefield 4. Цим роликом він одночасно прорекламував гру і записав реально цікавий контент для своїх глядачів:

Ось яким прикладів потрібно слідувати. Звичайно, придумати яку-небудь цікаву ідею іноді складно. Краще відразу звернутися до автора каналу і запропонувати йому подумати над відповідними рішеннями.

Якщо ви хочете що-небудь ефективно прорекламувати, але грошей для створення грандіозних роликів немає, то таргетована реклама Вконтакте теж показує непогані результати.

Маркетологам потрібно йти в ногу з часом і шукати свіжі ідеї для проведення рекламних компаній. Додавання бренду в ролики відомих Ютуберов, це відмінний варіант, от тільки грошей на це йде багато, тому він більше підходить великим компаніям.