Гра ферма онлайн Fermasosedi

Зміст

  • Ферма онлайн з виведенням грошей
    • Що ще цікавого є на Fermasosedi?

Одним з найпопулярніших видів симуляторів серед онлайн ігор є онлайн ферми.


Сотні тисяч людей з захопленням засаджують грядки і будують комори для розведення тварин. А що, якби віртуальна ферма приносила дохід? У такому разі грати стало ще цікавіше, а така можливість є.

Гра ферма онлайн Fermasosedi – це найкращий симулятор ферми, де можна не тільки весело провести час, але і заробляти гроші. Аналогічних ігор в мережі багато, але тут можна починати і без вкладень. Звичайно, не вкладаючи ні копійки грошей, розвиватися складніше, але така можливість у вас буде.

Ферма онлайн з виведенням грошей

Коли ви зареєструєтесь в цій грі, вам дадуть безкоштовний ділянку для посіву саджанців, а також одне місце в курнику. Щоб посадити перші насіння, на балансі повинна бути як мінімум одна копійка, стільки коштують насіння пшениці. Кури стоять по 5 рублів, тому без вкладів їх швидко не купиш.

Завдяки щоденному бонусу в 3 копійки, ви можете 3 рази посадити пшеницю на своєму городі.

Для цього потрібно зайти на ферму і просто натиснути на ділянку землі:

ферма соседи

Як бачите, інші ділянки землі можна буде купити на наступних рівнях, а цим гра ферма онлайн Fermasosedi і приваблива. Щоб пшениця виросла, треба почекати годину, а після цього її можна буде зібрати.

Протягом перших трьох годин садіть пшеницю на бонусні гроші і потім заходите в розділ «Лавка», щоб її продати:

Залежно від виду корму, він може коштувати по-різному, з пшениці виходить корм для курей, він найдешевший. Зате, з продажу 3 одиниць цього ресурсу, ви отримаєте 6 копійок і на них зможете ще кілька разів посадити саджанці на своїй ділянці.

Грати в онлайн ферму Fermasosedi без вкладень занадто складно, тому краще внести хоча б 50-100 рублів, щоб купити деяких тварин і садити більш дорогі насіння.

заработать на ферме

На самому початку не купуйте дорогих тварин, так як у вас не буде спеціальних будівель, для їх розміщення. Починайте з курей, а також садіть насіння в городі. Щоб внести гроші в систему, пропонується багато різних варіантів:

А також, ви можете заробити гроші для перекладу в гру, використовуючи систему WASD. Якщо вирішите користуватися цим способом, то вам належить виконувати завдання – реєстрації на сайтах, встановлення мобільних додатків, перегляд відеороликів і так далі.

Доведеться потрудитися, зате зі своєї кишені внески не потрібні. Коли ви заробите гроші в онлайн фермі, зможете виводити їх на Яндекс.Гроші або Payeer.

Що ще цікавого є на Fermasosedi?

Дана гра ферма онлайн, володіє широким функціоналом і після реєстрації в ній, ви зможете не тільки вирощувати тварин та доглядати за своїми грядками.

Крім цього можна:

  • створити фабрику продуктів (створення продуктів із зібраних ресурсів);
  • відкрити фабрику млинчиків (щоб готувати їх із зібраних продуктів і продавати);
  • купувати досвід;
  • брати участь у цікавих конкурсах;
  • купувати і продавати ігрові купони;
  • грати в гру Стрибунець;
  • запрошувати друзів і отримувати з витрачених ними грошей, невеликий відсоток.

Гра ферма онлайн Fermasosedi не просто так володіє значною популярністю (майже 300 000 гравців), це унікальний проект, заслуговує загального визнання. Спробуйте створити власну прибуткову ферму і стежити за господарством, при певних зусиллях, це може стати стабільним джерелом доходу.