Споживчий скептицизм

Зміст

 • Що відштовхує потенційних покупців?
  • Як знизити споживчий скептицизм?
   • Розвиток бажання покупки

Чому користувачі інтернету роблять покупки і користуються послугами підприємців? Вони отримують від цього якусь вигоду, а саме це повинен враховувати кожен бізнесмен.

Незалежно від того, наскільки вигідна угода для вас, клієнт завжди повинен думати, що він заощадив і грамотно витратив свої гроші.

На здійснення покупки або використання послуг впливає гострота його бажання отримати від вас що-небудь, а на противагу виступає скептицизм. На жаль, купуючи в інтернеті ніхто не може бути впевнений на 100%, що операція пройде успішно, саме тому не відбувається більша частина угод.

Що відштовхує потенційних покупців?

Споживчий скептицизм, як правило, він з’являється після невдалої покупки, тому вам доведеться переконувати свого покупця.

Напевно ви стикалися з подібними ситуаціями, коли після покупки не якісного товару в мережі, з’являється вкрай негативна думка про інтернет-підприємців в цілому.

покупки

Як знизити споживчий скептицизм?

 • Усунення ризиків. Ваш покупець повинен відчувати себе впевнено і навіть не замислюватися над тим, що його можуть обдурити. Як це зробити? Надайте йому можливість повернути свої гроші. Досвідчені підприємці в мережі, прекрасно розуміють, що відлякує потенційних покупців, тому надають їм можливість повернути кожну витрачену копійку.
 • Докази своєї стабільності. Другий момент, здатний знизити споживчий скептицизм – це надання реальних доказів, що ви маєте намір провести чесну угоду і вже зарекомендували себе на ринку з кращої сторони. Зробити це можна представляючи різні ліцензії та сертифікати, але найефективніший варіант – надання відгуків.
 • Збираючи відгуки клієнтів, постарайтеся отримувати якомога більше даних про них, але обов’язково запитуйте, чи згодні вони представляти їх у загальному доступі. Навіщо це потрібно? Щоб відгуки виглядали як можна реалістичніше, адже сьогодні можна накрутити що завгодно і про це всім відомо.

  Розвиток бажання покупки

  Коли вам вдасться частково знизити скептицизм, можете приступити до розвитку бажання виконати покупку. Для цього вам буде потрібно не просто розповісти покупцеві про переваги угоди, а намалювати в його голові картину, в якій він є щасливим власником товару. Необхідно бути максимально конкретним і докладно описувати всі вигоди покупця.

  Якщо вам вдасться зробити бажання покупця більшим, ніж його скептицизм, то можете розраховувати на успішну операцію. Звичайно, все це нелегко, але якщо ви маєте намір стати успішним підприємцем, то практикуйте ці дії і модернізуйте свої стратегії.