Статті для сайту краще писати самостійно

Для наповнення сайту контентом, у вебмайстрів є безліч різних варіантів. Статті можна купувати на біржі, замовляти у копірайтерів або писати самостійно. На відміну від покупки і замовлень контенту, самостійне написання статей володіє поруч переваг.

Звичайно, далеко не всі здатні складати якісні, оптимізовані і цікаві матеріали, але цьому можна навчитися, тим більше що у вас є дуже корисний інструмент – інтернет.

Серед плюсів і мінусів різних способів отримання контенту, варто виділити обов’язкові витрати, швидкість отримання інформації та якість матеріалів. Чому статті для сайту краще писати самостійно?

Статті для сайту

  • Тільки власник сайту здатний скласти матеріал, який оптимально підходить для наповнення свого ресурсу. Справа в тому, що копірайтери не завжди здатні розбиратися у всіх тонкощах функціонування ресурсу, тому не рідко доводиться стикатися з різними проблемами. Наприклад, якщо у вас сайт про заробіток для новачків, купуючи статті на біржі, можна зіткнутися з серйозною проблемою – матеріали, складені на складному мовою для розуміння цільової аудиторії.
  • Навіть коли сайт приносить прибуток, розлучатися з нею не хочеться ні кому. Щоб купувати якісні матеріали або оплачувати замовлення, вам потрібно буде виплачувати як мінімум по 1 долару за 1000 символів. Таким чином, за середню статтю (2-3 тис. символів), доведеться викладати 60-90 рублів. Купуючи велику кількість статей (для кількох сайтів), ви обов’язково помітите, наскільки багато грошей ви витрачаєте.
  • Купуючи статті на біржах, може з’явитися серйозна проблема – покупка вже проданого тексту. Звичайно, ви зможете повернути свої гроші і покарати копірайтера, але якщо сайт потрапить під АГС, це буде величезною втратою. Для молодих сайтів, така проблема зустрічається досить часто, а як відомо, вийти з-під АГС не так просто.
  • Постійні відвідувачі вашого ресурсу, обов’язково помітять, яким чином ви отримуєте інформацію для свого сайту. Викладаючи дані в різних формах, стилях і застосовуючи відрізняються методи оформлення, ні у кого не залишиться сумнівів, що це покупні матеріали. Звичайно, саме головне щоб вони були якісними і цікавими, але в деяких випадках, постійні відвідувачі відмовляються від подальшого вивчення покупної інформації.
  • сайт

    Що заважає вам займатися складанням контенту свого сайту? Можливо, це банальна лінь чи брак часу. Якщо з лінню можна боротися, то знайти достатньо часу на написання статей може далеко не кожен вебмастер. В такому випадку, продовжуйте купувати матеріали, але піддавайте їх форматування та підведення під загальний стиль.