Як видалити QIWI гаманець?

Зміст

 • Інструкція видалення ківі гаманця
  • Чому не видаляють QIWI гаманець?

Є маса причин, по яких користувачі видаляють свої профілі з соціальних мереж, з різних сайтів і навіть платіжних систем.


Якщо видалити сторінку, це секундна справа, то видалити віртуальний рахунок дещо складніше. Майже ні в одній платіжці немає швидкої процедури видалення гаманців.

Як видалити ківі? Разом із зростанням популярності цього платіжного сервісу, збільшується і кількість запитів з таким питанням.

Деякі люди хочуть позбутися електронного рахунку, але просто не знають, як це зробити. Кнопки для видалення ви не знайдете, але зробити це все-таки можна.

Інструкція видалення ківі гаманця

На Workion є багато статей про платіжну систему QIWI. Сервіс відмінний, з ним працюють багато сервісів, а найцікавіше, що тут роблять номер телефону, номером гаманця.

Переваг багато, але якщо ви їх не оцінили і хочете видалити аккаунт, телефонуйте на номер 88007077759 (з того номера, який використовували при реєстрації) і з допомогою оператора позбавляйтеся від гаманця.

Якщо доступ до номером телефону був загублений, єдиний варіант – це відновлення сімкарти. Як варіант, можна просто почекати 12 місяців з останньої транзакції (або 6 місяців з останньої авторизації) і гаманець видалять автоматично.

Не хочеться нікуди дзвонити і довго чекати запуску процедури видалення?

Тоді дотримуйтесь цієї інструкції:

 • Авторізуетесь на сайті QIWI і перейдіть в розділ «Допомога»:
 • Потім вам потрібно звернутися в службу підтримки, просто натисніть цей блок:
 • На наступному кроці потрібно вибрати перший розділ питань:
 • Прокрутіть нижче, у списку питань буде «Видалити свій аккаунт»:
 • Після вибору цього пункту відкриється форма, де потрібно ввести дані:
 • Звернення буде надіслано, але не поспішайте радіти, відразу гаманці нікому не закривають, перед цим може знадобитися виконати додаткові кроки.

  Чому не видаляють QIWI гаманець?

  Користувачі стикаються з найрізноманітнішими причинами. Оператори іноді несуть всяку нісенітницю, забуваючи про угоді, яка підписується при реєстрації кожним клієнтом.

  Наприклад, вони можуть вимагати паспортні дані, але про це нічого не говориться в правилах.

  Навіть якщо вони пригрозять законом, що нібито не можна користуватися платіжною системою без верифікації, ви можете пригрозити їм тим же, адже це вони не вимагали у вас ніякої інформації, коли проводили операції.

  Сміливо вказуйте вигадані імена і прізвища, якщо немає бажання розсекречувати реальні дані. Якщо запитають, що за дивні дані, не приховуйте своїх дій, так і кажіть, що маєте сумніви в їхній безпеці.

  В деяких випадках ще запитують скрін особистого кабінету або інформацію про кількох останніх платежах.

  Відповідь на запит видалення має прийти протягом 48 годин, але може і затриматися. Якщо ж він не приходить, повторюйте процедуру, описану вище.

  Складно припускати, що з якоїсь причини ви вирішили відмовитися від використання платіжки ківі, в будь-якому випадку, не варто зовсім відмовлятися від електронних грошей. Це дуже зручно, спробуйте платіжну систему Яндекс.Гроші, може бути вона вам сподобається більше.