Створи сайт-посередник і заробляй

Зміст

  • Серйозний заробіток на посередництва
    • Хто зможе заробляти?

Кому не хотілося б створити сайт, який може принести мільйон рублів? Напевно і у ваших мріях є такий пункт, то щоб реалізувати щось подібне, спочатку потрібно придумати цікаву ідею.


Варіантів повно, а деякі роблять гроші з повітря, будучи посередником у продажі.

Створи сайт-посередник і заробляй, вибравши будь-яку нішу. Що це за вид сайтів? Зовні він схожий із звичайним інтернет-магазином, на ньому також представлені різні товари, їх описи, ціни і так далі.

Ви будете залучати людей, щоб вони щось купували, а найголовніше, що вам не доведеться займатися доставкою, відкривати склад і так далі.

Серйозний заробіток на посередництва

На думка про написання цієї статті мене наштовхнув один цікавий ресурс. Потрапив я на нього випадково і здивувався, побачивши величезну різноманітність товарів.

Як будь-досвідчений користувач, я не став нічого купувати, а лише взяв назви товарів і забив в пошук. З’ясував, що через партнерські програми ці ж товари, що пропонують за зниженою вартістю.

Добре, що на цьому сайті була статистика, тому в голові відразу почалися розрахунки. За останній рік, з цього сайту було проведено близько 2300 угод.

Люди купували товари і навіть не здогадувалися, що вони можуть стояти дешевше. На товари середня націнка була 600-800 рублів, тобто власник цього сайту заробив майже півтора мільйона рублів.

Як йому це вдалося? Він просто взяв товари з великого сайту і виставив їх на своєму ресурсі. Особисто я зайшов на сайт з реклами, значить проводилася рекламна компанія. Ймовірно, на неї було витрачено непогані гроші, але враховуючи прибуток, витрати окупилися сповна.

Хто зможе заробляти?

Та хто завгодно, адже це не так вже й складно, головне розробити хороший сайт і забезпечити постійний приплив трафіку. Називати адресу того сайту я не буду, скажу лише, що товари його власник брав з партнерської програми Apishops.

На цьому сайті є багато різних товарів, а продавати їх можна через свої сайти:

Продавати можна що завгодно, встановлюючи різні націнки і одержуючи прибуток. Природно, це не єдиний сервіс в цьому роді, можна використовувати будь-які сайти.

Відвідувач оплачує товар, ви купуєте його на іншому сайті та вказуєте його адресу, що може бути складніше? Навіть через Aliexpress можна організувати такий бізнес:

Купуєш дешевше, продаєш дорожче, це основне правило. Є багато людей, які не стануть шукати ціни в інших магазинах, а знайшовши щось цікаве, тут же зроблять покупку. Саме на них і вам доведеться розраховувати.

Без сайту в цій справі не обійтися, тому радимо відправитися в рубрику для вебмайстрів і навчитися всім тонкощам сайтобудування.

Створювати складні форми на сайті не обов’язково. Зробіть каталог з товарами і кнопкою «Замовити». При натисканні на неї, вимагаєте від покупця необхідну інформацію, а також приймайте оплату.

Навряд чи у вас буде багато заявок, тому їх цілком реально обробляти вручну, роблячи замовлення на чуже ім’я і також оплачуючи товар.

Ідея зі створенням сайту для посередницьких продажу не нова, але цей метод залишається прибутковим.

Багато хто і не здогадуються, що багато сайтів працюють за цією схемою, а хтось робить на цьому великі гроші. Найголовніше придумати, звідки до вас будуть приходити люди, бажано вкластися в рекламу.