Календар для фрілансера

Як мовиться, все просто елементарне, а багато користувачів інтернету, які починають заробляти в мережі, не завжди застосовують навіть стандартний софт, встановлений на їх комп’ютері.


У досвідченого фрілансера і манімейкера все розписано по годинах і побудовані плани на кожен день, безлад – це доля невдах.

Календар – корисний інструмент фрілансера, яким мало хто користується. Коли ви робили записи в своєму календарі? Жодного разу? А професіонали скачують собі повноцінні щоденники і наповнюють їх, щоб ефективно використовувати тайм-менеджмент.

Тільки при грамотному розподілі свого часу, можна все встигнути.

Навіщо фрілансеру календар?

Відповідь очевидна – для планування. Раз в тиждень необхідно заповнити вільні дні і поставити собі чіткі цілі. Це може бути що завгодно, все залежить від виду вашої діяльності.

Приміром, виділяйте пару днів на створення портфоліо або виконання певного замовлення. Коли дієш за заздалегідь спланованим розкладом, продуктивність підвищується.

Не забувайте розділяти справи на домашні і робочі. Не можна вписувати їх в одну сходинку, вони повинні розташовуватися окремо.

Для чого ще знадобиться календар, так це для нагадувань. Можна завантажити в мережі масу різних щоденників.

На телефоні також легко встановлюються нотатки, щоб не забути важливі справи. Коли активно працюєш над кількома проектами, важливо нагадувати собі про терміни і пріоритетних справах.

Якщо на вашому комп’ютері не встановлено нормальних календарів, саме час зробити це.

Безкоштовних утиліт повно:

  • Holiline Reminder;
  • Storehouse of Tasks;
  • Evernote;
  • Talking Reminder;
  • Calendar from ENOT;
  • Task Server;
  • Interactive Calendar.

Розпорядок дня просто необхідний фрілансеру, адже такий працівник сам вирішує, коли йому працювати і скільки часу на це витрачати. Для зручності, краще синхронізувати календарі на різних пристроях, якими ви користуєтеся.

Фріланс – стабільна робота в інтернеті тільки для тих людей, які навчилися дотримуватися чіткого плану дій і займаються плануванням.

Така проста утиліта як календар рідко береться до уваги, але багато хто просто недооцінюють її користь.

Як мінімум, це точно стане в нагоді вам для ведення тимчасових подій у житті, про які не можна забувати. Яких, наприклад? День народження колеги, з яким вигідно підтримувати зв’язок.