Реклама сайту в офлайні

Трафік для свого сайту можна отримувати різними способами, найголовніше використовувати якомога більше способів рекламування свого ресурсу.

До питання реклами потрібно підходити креативно, а так само розглядати не тільки загальноприйняті варіанти, але і пробувати способи, не використовувані іншими власниками сайтів.

Реклама сайту в офлайні – це цікавий спосіб залучення користувачів, але і більш витратний щодо вашого часу. Зовсім не багато хто користується рекламою сайтів поза інтернету, тому ваші дії не будуть супроводжуватися серйозною конкуренцією.

Звичайно, підходить цей варіант не для всіх ресурсів, тому задумайтеся над цим обов’язково.

Способи реклами сайту поза інтернету

  • Реклама в громадському транспорті. Громадський транспорт – це одна з найбільш прохідних місць, де величезна кількість людей проводять деякий час. Ваша реклама може їх зацікавити, адже під час поїздки зайнятися нічим і увага переключається на різні об’єкти.
  • Звичайні дошки оголошень. Незважаючи на розвиток оголошень в інтернеті, багато людей продовжують вивчати оголошення і на звичайних дошках. Реклама сайту в такому місці буде несподіваною, тому обов’язково приверне увагу.
  • Реклама на телебаченні. Це найдорожчий варіант, але і один з самих ефективних. На деяких каналах вже можна зустрічати рекламу сайтів, наприклад, різних покер-румів. Телебачення допоможе не тільки залучити трафік, але і підвищити популярність ресурсу.
  • Рекламні флаєри. Не самий ефективний, зате простий спосіб розповісти людям про своєму сайті. Досить створити і роздрукувати безліч листівок і поставити людини на вулиці, яка буде їх роздавати. Тут теж дуже важливо серйозно попрацювати над оформленням флаєра.
  • Дорожні банери. Кожен день по трасах проїжджає величезна кількість автомобілістів та їх пасажирів, які звертають увагу на рекламні банери. Спосіб дорогий, але ефективний, найголовніше не нагромаджувати банер рекламою, адже на швидкості складно засвоїти багато інформації.
  • Великі компанії все більш активно користуються рекламою своїх сайтів в офлайні. На даний момент цей напрямок не так популярно, тому у вас обов’язково буде шанс виділитися з натовпу.