Вірус, що виконує дзвінки на Android

З кожним днем кількість користувачів мобільних пристроїв росте, а разом з цим багато практично повністю виключають проведення часу за стаціонарними комп’ютерами.

Активно розвивається ніша привертає багато уваги, в тому числі і шахраїв, які поширюють віруси для мобільних пристроїв.

Вірус, що виконує дзвінки на Android, під назвою Android.Dialer.7.origin, є одним з відмінних прикладів шкідливих програм. Зовсім недавно його виявили фахівці компанії Dr.Web. Вірус встиг наробити багато шуму, так як видалити його вручну неможливо, а гроші з рахунку швидко зникали.

Вірус Android.Dialer.7.origin

Куди зникають гроші з телефону? З таким питанням часто користувачі звертаються до пошукових систем, а причиною може бути зараження мобільного пристрою шкідливою програмою. Є маса вірусів для гаджетів, але Android.Dialer.7.origin сильно від них відрізняється, так як навіть досвідченому користувачеві складно з ним впоратися.

Поширюється вірус під виглядом еротичного програми, а після його установки користувач спостерігає помилку. На головному екрані з’являється порожнє поле (без значка і назви), а при натисканні на нього, виконується дзвінок на спеціальний платний номер, після чого імітується розмову і з рахунку знімаються гроші.

Якщо користувач спробує видалити шкідливий додаток, йому вдасться, лише прибрати значок. Хитрі шахраї зробили все так, щоб жертва взагалі не здогадувалася про зараженості системи в своєму гаджеті.

Вірус може на повному автоматі виконувати дзвінки і блокувати включення динаміка. Таким чином, непомітно для користувача, виконується дзвінок на спеціальний номер і гроші переводяться зловмисникам.

Коли вірус тільки з’явився, фахівці почали шукати варіанти вирішення проблеми. Спочатку вони просто подавали скарги на короткі номери, і вони блокувалися, але виявилося, що шахраї можуть віддалено змінювати номер телефону, тому нічого не вийшло.

До чого ми розповідаємо вам про вірус Android.Dialer.7.origin? Сучасні користувачі встановлюють на телефони Webmoney, електронну пошту та багато інших корисних програм, доступ до яких може зацікавити шахраїв.

Подбайте про безпеку заздалегідь і встановлюйте на свої Android пристрою антивірусні програми.