Види бонусів від двійкові параметри брокерів

Всі великі компанії проводять акції і роздають бонуси своїм клієнтам. Брокери бінарних опціонів не є винятком.


Майже на кожному сервісі передбачені різні вигідні бонуси, які дозволяють збільшити стартовий капітал, почати взагалі без вкладень або отримати інші вигоди.

Види бонусів від брокерів бінарних опціонів ми розглянемо в цій статті, можливо, саме вигідну пропозицію однієї з компаній стане для вас причиною скористатися їх послугами.

Скептики стверджують, що все це «замануха», але завдяки бонусам можна реально отримати більш вигідні умови торгівлі.

Бонуси в бінарних опціонах

Є кілька видів бонусів, і вони пропонуються різними компаніями, давайте розглянемо найвигідніші пропозиції:

1. Бездепозитные бонуси. Видаються всім новим клієнтам, без внесення коштів на рахунок. Природно, вивести гроші відразу ви не зможете, їх спочатку потрібно буде відіграти.

Є кілька компаній, які пропонують починати торгівлю без вкладень:

  • Grand Capital дарує 500$;
  • CorsaForex дарує 100$.

Умови отримання бездепозитных бонусів майже скрізь однакові. Обов’язково потрібно проходження верифікації.

Процедура може дещо відрізнятися, де-то вимагатимуть тільки підтвердити телефон, а десь потрібно відправляти паспортні дані. У всякому разі, такий бонус дозволяє почати торгівлю без стартового капіталу, а це найголовніше.

2. Бонус на перший депозит. У більшості брокерів встановлений бонус на перший депозит.

Щоб люди активніше поповнювали свій баланс, їм пропонують збільшення стартового капіталу. Даний вид бонусів часто використовується і в інших нішах, а серед брокерів бінарних опціонів його пропонують:

  • Optionbit до 150%;
  • FBS до 100%.

Розмір бонусу залежить від того, на яку суму ви поповнюєте свій баланс. Обмеження будуть обов’язково, наприклад, максимальний розмір бонусу на FBS становить 20 000$.

Бонуси на перший депозит видаються на різних умовах, іноді вони просто зараховуються на основний баланс, іноді їх потрібно відігравати.

3. Бонус на всі депозити. Якщо ви плануєте довго користуватися послугами одного брокера, то краще вибирати компанії, що пропонують бонуси на всі депозити.

Це найкращий спосіб стабільно отримувати додаткові кошти для торгівлі. Зараз такі бонуси пропонуються наступними компаніями:

  • IQoption до 90% (залежить від типу рахунку і суми поповнення);
  • Binarium 30% (при поповненні від 100$).

Тут також бувають різні умови використання бонусів. Найчастіше, отримані понад депозиту гроші, необхідно використовувати для ставок і вивести можна тільки ті кошти, які вдалося заробити на торгівлі.

4. Спеціальні бонуси. Деякі брокери роздають унікальні і незвичайні бонуси.

Це може бути що завгодно, починаючи з безкоштовних ставок, закінчуючи поверненням спреду. З величезної кількості спеціальних бонусів ми виділили пару цікавих:

  • Utrader готові повернути витрачені гроші в турбо опціони;
  • Optitrade24 також пропонує новачкам 100% повернення коштів.

Акції зі спеціальними бонусами проводяться часто і майже всіма компаніями. До їх числа можна додати і сервіс Binomo, де адміністрація готова відшкодувати збитки за 5 фінансовим угодам виконаним через їх платформу.

5. Бонуси за нових трейдерів. Абсолютно всі брокери бінарних опціонів використовують партнерську програму, але не кожен запускає акцію «приведи друга».

Це дещо різні речі і наочний приклад демонструє компанія Titantrade. Зараз на сайті проходить акція, за умовами якої, ви і запрошений вами трейдер отримуєте по 50$ на торгівельний рахунок.

Шукати і чекати не варто, краще користуватися партнерськими програмами. Приміром, на 24Option можна отримувати 250$ за одного запрошеного клієнта. Менеджер індивідуально оцінює джерела трафіку і якщо вони якісні, то винагорода збільшується.

6. Бонуси, обмежені за часом. Ще один вид бонусів, які зустрічаються у багатьох нішах.

Коли людині пропонують скористатися пропозицією, обмеженим у часі, він інтуїтивно на нього погоджується, щоб не упустити момент.

Наочний приклад застосування такого виду бонусу продемонстрував брокер Dragonoptions. До 9 травня в цій компанії можна було отримати 700$, при поповненні балансу на 350$.

На жаль, зараз акція закінчилася. Багато брокери запускають унікальні бонуси з обмеженням за часом.

Як бачите, бонусів у бінарних опціонах багато і ви можете їх зібрати. Збільшуйте свій стартовий капітал і отримуйте вигідні умови для торгівлі, все це стане в нагоді вам, але пам’ятайте, що більшість бонусних коштів спочатку доводиться відігравати, тому уважно читайте умови.