Як я заробляю на бінарних опціонах

Зміст

  • Мої дії при торгівлі опціонами
    • Торгівля короткостроковими опціонами

Всі ті, хто вже спостерігав за статистикою професійних трейдерів в бінарних опціонах, розуміють, наскільки це прибутковий інструмент.


Багато хочуть теж навчитися торгувати і проводити вигідні угоди, але для цього потрібен серйозний запас знань і великий практичний досвід.

Як я заробляю на бінарних опціонах? Багатьом цікаво, як мені вдається укладати вигідні угоди.

Чесно кажучи, не вважаю себе професіоналом в цій області, але в мінус поки не йшов. Використовую різні стратегії, а найголовніше – постійно перевіряю аналітику, спілкуюсь на форумах і стежу за радниками.

Мої дії при торгівлі опціонами

Першим ділом, я вирушаю на форуми, присвячені трейдингу, і читаю останні теми. У них часто обговорюються актуальні новини і будуються припущення.

Звичайно, ця інформація може бути не точною, але іноді трейдери розповідають цікаві речі і навіть викладають свої прогнози.

Після цього, вирушаю на Investing, щоб заглянути до зведеного технічний аналіз, де даються поради для трейдерів:

Резюме складається на основі роботи декількох ботів. Активно купувати – значить, валюта повинна зрости в ціні, активно продавати – зворотний результат. Це допомагає визначити, на які валютні пари краще робити ставки і в якому напрямку повинен змінюватися графік.

Після оцінки аналізу, переходжу в економічний календар (там же на Investing):

Тут можна подивитися останні події на економічному ринку, щоб дізнатися, чи може що-небудь вплинути на різкі зміни графіків.

Якщо з обраної валютної пари немає ніяких новин, переходжу до торгівлі опціонами, застосовуючи різні стратегії (всередині кордону, поза кордону). Іноді роблю прості ставки, отримавши необхідну інформацію з вище представлених джерел.

Що стосується брокерів, то користуюся послугами багатьох компаній, але частіше всього – це IQoption і 24Option. У них найвигідніші умови і зручний інтерфейс. З IQoption починав, там потрібно всього 10$ для старту.

На 24Option перейшов з часом, цей сервіс пропонує більш широкий функціонал, але сюди довелося вносити великі гроші.

Торгівля короткостроковими опціонами

Заробляти на 60-180 секундних опціони набагато цікавіше. Чесно кажучи, мені здається передбачити рух графіка тут практично неможливо.

Жоден човен не допомагає підвищити частоту виграшів, тому хвилинні опціони – це скоріше заробіток на своїй удачі, а не торгівля на Форексі.

Щоб відпочити від всіх складних моментів у звичайній торгівлі, використовую скальпінг. Просто роблю багато дрібних ставок, відкриваючи опціони на невеликий час. Частково застосовую стратегію Мартінгейла, щоб перебивати програші.

Прибутковість у опціонів не 100%, тому доводиться трохи змінювати тактику. Використання такого методу – це швидше захоплення, а не заробіток:

Вклав у опціони 8$ і зробив кілька ставок, дохід 8.1$. Це копійки, але іноді виходить і більше.

З допомогою опціонів можна досягти таких прибутків, як у професійних трейдерів, але зробити це не просто.

Якщо ви готові пройти складний шлях і отримувати великі гроші від торгівлі, вирушайте в розділ Бінарні опціони і вчіться, не забуваючи застосовувати знання на практиці.