Як вибрати адвоката

8-30-2020

Чим керуватися при виборі адвоката в Києві? Як вибрати адвоката? адвокат або юрист? вибрати адвоката ? як знайти адвоката? Є кілька об’єктивних і маса суб’єктивних критеріїв для того як вибрати потрібного адвоката, який буде корисний саме Вам, саме у Вашій правової ситуації. Адвокат недорого допоможе вирішити всі ваші проблеми.

Ми постаралися сформулювати один з критеріїв – вибір адвоката з урахуванням його досвіду роботи в певному регіоні на прикладі , що, можливо допоможе Вам у пошуку потрібних послуг адвоката. При цьому, метою даної статті ми не маємо градіровать юристів або вблагати їх професійну майстерність за регіональною ознакою, а лише прагнемо досліджувати питання чи впливає регіональна пренадлежность юриста на результати його роботи в іншому регіоні.

У цій статті, ми, спробуємо дати відповідь на питання “чи залежить успіх юриста, постійно практикуючого в певному регіоні, наприклад у м.Києві та Київській області від того, в якому регіоні він практикував раніше і чи є у нього досвід постійної роботи з тим або іншим регіональним судом? ” На наш погляд – так. Юристи та адвокати в основному практикують в тому чи іншому регіональному суді домагаються великих позитивних судових рішень на користь своїх клієнтів саме в тих судах. За рахунок чого це досягається розглянемо на прикладі роботи юристів в Київському регіоні.

Побудова кар’єри і подальша практика суто в місті Києві та Київській області дає місцевим юристам безцінний досвід. Київські юристи та адвокати, практикуючі в м.Києві по багато років, досконально знають специфіку роботи кожного судового і правоохоронного органу в київському регіоні, інші особливості. На придбання такого безцінного досвіду потрібні десятиліття.

Що стосується побудови кар’єри – в Києві можливостей більше. Велика маса «Київських» юристів, на думку колег, в більшості своїй тимчасово переїхали до Києва з інших регіонів в надії на високі «київські» гонорари. Адже оплата праці регіональних юристів, дійсно, нижче столичної. Тому і спостерігається постійна міграція юридичної спільноти з регіонів в г. Киев, в надії на стрімке збільшення своїх гонорарів в короткочасній перспективі.

Однак не витримуючи конкуренції, такі підприємці в швидкості залишають столицю так і не отримавши очікуваного різкого підвищення рівня гонорарів. Адже для ведення стабільного юридичного бізнесу двох років київської юридичної практики мало. Необхідний багаторічний досвід успішної роботи в області судового представництва тому, що витримати конкуренцію може тільки той юрист, який протягом десятиліть завойовував і формував свою репутацію перед клієнтами, працюючи так, щоб клієнти зверталися до юриста знову і знову, а також рекомендували адвоката своїм знайомим, які опинилися в складній життєвій ситуації.

Тому, стаж роботи адвоката в київському регіоні – один з показників його успішності і стабільності в роботі з клієнтами в київських судах.