Як заробити багато грошей на вебкаме?

Зміст

 • Скільки заробляють популярні моделі?
  • Камера, світло, якість
  • Вміння керувати чоловіками
  • Досвід роботи веб моделлю
 • Поради для великого заробітку на вебкаме

Відгуки моделей, які заробляють у відео чатах настільки різні, що відразу не зрозуміло, чи варто взагалі витрачати на це свій дорогоцінний час. Хтось розповідає про зароблених тисячі доларів, а хтось не може набрати навіть мінімальну суму для виводу. Проте статистика показує, грошей у цій ніші крутиться дуже багато.


Як заробити багато грошей на вебкаме? Все просто, потрібно проводити такі трансляції, щоб у глядачів текли слюні і, вони як заворожені відправляли чайові або запрошували в привати. Не всім моделям вдається заінтригувати, привернути увагу і розкрутити, в цій справі теж потрібні певні навички.

Скільки заробляють популярні моделі?

А можливо взагалі заробити багато грошей на вебкаме? Звичайно, інакше ніхто б цим не займався. Причому не обов’язково володіти бездоганними зовнішніми даними. Ви самі можете подивитися ТОП тижня на Bongamodels і погортати анкети учасниць. Звичайні дівчата, це не професійні моделі:

Деяким з них вдається домогтися реальних висот. Одна справа, що адміністрація вебкам сайтів пише щось на кшталт «Реєструйся і заробляй за 200$ в день», зовсім інша – реальна статистика. Кожен місяць сервіс Bongacams визначає найбільш успішних моделей і представляє рейтинг:

У січні 2017 року в ТОП 3 потрапили моделі, які заробили від 8500 до 13800 доларів. Коли перекладаєш суми в рублі, вони виглядають більш переконливо:

 • 1 місце – 800 000 рублів
 • 2 місце – 493 000 рублів
 • 3 місце – 490 000 рублів

По півмільйона на місяць – цілком непогано. До речі, рівно стільки ж отримують наші депутати білою зарплатою. Ось вам і різниця, один сидить в Держдумі, інший крутить попою перед камерою, а заробляють однаково. Хоча це радше поодинокі випадки, так як середній дохід нижче моделей.

Камера, світло, якість

Перше, що повинна засвоїти для себе модель, яка хоче заробляти багато – це якість картинки, спостережуване глядачем. Ніколи не буде в Топі моделей, тих, у кого немає нормальної камери, не налагоджено освітлення і не облаштовано робоче місце. Навіть від заднього фону залежить інтерес глядачів. Подивіться на ці два зображення:

Будь ви хлопцем, який вирішив розважитися і витратити гроші на спілкування з веб моделлю, кому б ви заплатили гроші? Відповідь очевидна. В онлайні постійно знаходиться від 500 до кількох тисяч моделей, вибір у глядачів є, тому не сподівайтеся, що вам пощастить. Погана якість зображення все псує.

Щоб заробляти на вебкаме багато, доведеться спочатку витратитися. З обов’язкових речей – це камера, дорогий тариф у провайдера інтернету (щоб швидкість була хороша), освітлення (інакше доведеться виходити в мережу тільки під денним світлом) і оформлення кімнати. Дизайн особливої ролі не грає, головне, щоб все виглядало естетично.

Вміння керувати чоловіками

У кожній дівчині закладений дар, вони можуть керувати чоловіками. Хоча може бути це пов’язано зі слабкістю сильної статі. Почасти, переклад спілкування в приватну кімнату – це психологія. Демонструючи все у безкоштовному чаті, дівчата самі відмовляються від можливості великого заробітку, розраховуючи тільки на чайові.

Секрети успішних вебкам моделей допомагають розташувати шанувальників до переходу в приват.

Вірний метод домогтися поставленої мети – це працювати не так, як всі. Чому клієнти повинні платити саме вам? Зрозуміло, що ви така прекрасна і таких більше немає, але влаштовуєте ви оригінальні шоу, вмієте дивувати і доставляти візуальне задоволення? А саме за цим чоловіки і заходять в чати.

Потрібно виглядати на всі 100, можна підкупити іграшок (наприклад, вібратор реагує на токени) і змінювати образи. З сірої юрби моделей, які отримують мінімальну оплату своєї праці, доведеться виділятися.

Зарубіжний вебкам більш розвинений, він з’явився набагато раніше. Розумні моделі заходять на іноземні сайти і стежать за діями досвідчених моделей. Потім використовують прийоми у себе на озброєнні. Ті ж ігри з викликом постачальник піци або трансляціями з бібліотек, все це робиться для підвищення доходу.

Досвід роботи веб моделлю

Відразу заробляти великі гроші на вебкам не вдається практично нікому. Причина в тому, що багато глядачі вже вибрали для себе «ту саму» і постійно заходять саме в її трансляції. Простіше кажучи, потрібно завоювати хоч якусь популярність і набрати власних шанувальників.

Що для цього потрібно робити? Поверніться до попередніх абзаців – дивуйте, завлекайте, радуйте. Крім цього, до роботи потрібно ставитися серйозно. Уявіть, що у вас невеликий бізнес. Знову ж повернемося до моделей на Бонгакамс. В їх профілях навіть вказується робочий час, що допомагає постійним глядачам зрозуміти, коли модель буде в онлайні:

Стабільно трудіться, набирайтеся досвіду і постійно що-небудь новеньке пробуйте. З часом ви зрозумієте, які дії, наряди, образи та інше, для вас найбільш виграшні. У цьому плані у всіх все індивідуально, хтось завойовує популярність в образі жінки вампа, хто обзаводиться шанувальниками, так як використовує незвичайні іграшки.

Поради для великого заробітку на вебкаме

При вигляді статистики доходів моделей, дівчата рвуться швидше запустити свої трансляції, випускаючи один момент. Щоб отримувати гідні гроші, треба спочатку багато чому навчитися.

Ми зібрали найбільш важливі рекомендації:

 • Роботу потрібно любити, чат заходити з гарним настроєм. Якщо це не приносить задоволення, то краще взагалі не намагайтеся стати моделлю.
 • Робота веб моделлю відноситься до розряду «Обслуговування», тому необхідно навчитися розуміти клієнта і давати йому те, чого він хоче.
 • Роздавайте комплементи, захоплюйтеся і всіляко захоплюйтеся клієнтами, особливо, якщо вони включають свою камеру.
 • Клієнтів мало, а багато моделей – проста істина. Частіше нагадуйте собі про це, адже глядач знаходиться від вас до іншої моделі в один клік.
 • Обслуговування і спроби догодити, не можна плутати з втратою власної гідності. Всьому є межі, через себе переступати не варто.
 • Іноді клієнти хочуть занадто багато, але говорити «ні» не можна, потрібно плавно переходити на щось інше або просто тягнути час.
 • Уважно читайте правила вебкам сайтів, не порушувати їх. Сюди ж включаємо і дотримання державних законів.
 • Коли вдається зловити золоту рибку (щедрого клієнта), необхідно приділити йому максимум уваги і виділити серед інших.
 • Заводьте «свої» жарти з окремими мемберами. Щоб потім в загальному чаті сміятися разом з ними, а ніхто не буде розуміти, що викликає сміх.
 • Заходьте частіше безкоштовний чат і активніше там себе ведіть. Саме з них починається приріст популярності і звідти приходять запрошення в приват.
 • Не варто просто робити щось і чекати реакції клієнта. Краще періодично запитувати, чи подобається йому видовище.
 • Не знімайте одяг, поки в цьому не буде потреби. Чим довше ви залишаєтеся одягнені, тим далі затягується інтрига.
 • Вчіть англійську мову, на російських красунь часто хочуть подивитися іноземці, вони щедрі, але підтримувати діалог складно з-за мовного бар’єру.
 • У досвідчених моделей на озброєнні цілий набір хитрих прийомів. Вони розуміють, що нудних трансляцій на вебкам сайтах занадто багато і намагаються зацікавити глядачів всілякими хитрощами.

  Ще одна корисна порада – треба використовувати якісні сервіси, такі як Chaturbate.

  Відеочати реально приносять чималі гроші, але далеко не всім. Тут, як і в будь-якій ніші бізнесу – виживають найсильніші. Тільки сила моделей полягає в умінні подати себе, грамотно вести діалоги і витягати гроші з кишень клієнта. Вчіться і практикуйтеся, у кожної дівчини є шанс потрапити в ТОП.