Як заробити на статтях, не вміючи писати?

Зміст

 • Заробіток на статтях без умінь
  • Альтернативний заробіток на статтях

Практично на всіх сайтах про заробіток в мережі можна знайти інформацію про перспективне заробіток у сфері копірайтингу.


Написання статей – це відмінний варіант для віддаленої роботи, от тільки чи підходить він далеко не всім, адже щоб складати якісні тексти, потрібно багато чому навчитися.

Як заробити на статтях, не вміючи писати? Відразу хотілося б сказати, що невміння писати – це образний вислів. Під ним ми розуміємо не пряму можливість друку тексту, а складання грамотних, цікавих і якісних статей.

Справжні копірайтери володіють талантом, тому їх матеріали купують великими партіями і їх послуги користуються попитом.

Заробіток на статтях без умінь

На популярних біржах контенту Advego і Etxt величезна кількість текстів продаються щодня, а їх автори отримують достойні гонорари. Сказати, що копірайтинг не приносить гроші не можна, в деяких випадках, досвідченим виконавцям вдається вийти на стабільні і пристойні доходи.

Навіть якщо ви не вмієте цікаво викладати свої думки, і копірайтинг здається вас занадто складним, у цій сфері можна заробляти.

Альтернативний заробіток на статтях

 • Перепродаж статей. Це відмінна можливість віддаленої діяльності, яка вимагає початкових вкладів. Заробіток на перепродажі статей більше підходить тим, хто добре розбирається в копірайтингу.

  Всі куплені матеріали за незначні гроші, потрібно якісно оптимізувати, щоб продати за більш високою ціною. Проводити необхідні роботи по редагуванню текстів не складно, а прибуток може бути солідною. Якщо купувати тексти на почтовиках, за 20-30 центів і продавати їх через біржі в 5-10 разів дорожче, окупність витрат буде очевидною.

 • Сканування журналів і газет. У багатьох людей вдома є старий макулатура, з якою теж можна виділити інформацію для продажу. Статті буде видобувати дещо складніше, по-перше, потрібно відшукати видання з невеликими статтями.

  По-друге, знайти те, що ще не перенесли в інтернет вже вкрай складно. Тим не менш, такий вид заробітку не можна виключати, а з допомогою безкоштовної програми Fine Reader, можна сканувати і виділяти текст з будь-якої книги або газети.

 • Рерайтинг текстів. З усіх представлених способів, цим користуються набагато частіше. Він не вимагає вкладів, а виконувати її зовсім не складно. Радимо почитати про заробіток на рерайтинге, а також вивчити загальну інформацію про рерайтінг статей.

  Використовуючи даний вид заробітку, ви будете брати вже розміщену в мережі статтю і всіляко змінювати її, щоб вона вийшла унікальною. Так, це не просто, зате нічого придумувати не доведеться, можна просто змінювати слова, додавати різні пропозиції, змінювати структуру тексту і так далі.

 • Пробуйте заробляти в мережі різними методами, рано чи пізно ви обов’язково знайдете підходящий для вас діяльність, а при грамотному підході і активності, можна досягти серйозних успіхів практично в будь-якому напрямку.