Як заробити в інтернеті в Казахстані?

Інтернет стирає географічні кордони і відкриває нові можливості для жителів будь-яких країн.


Зокрема, зараз можна непогано заробляти в мережі, навіть якщо немає грошей для вкладень. Жителі Казахстану не обмежені цієї можливості, вони теж можуть отримувати прибуток, не встаючи з-за комп’ютера.

Як заробити в інтернеті в Казахстані? Є багато Російських сайтів, на яких можна виконувати різну роботу.

Щоб отримувати з них гроші, створіть Webmoney і отримаєте формальний атестат. Потім ви зможете виводити з гаманця засоби, за допомогою спеціального сервісу Spasibo.kz прямо на банківську карту.

Заробити в інтернеті без вкладень, можуть навіть казахи

Жителям Казахстану доступні всі ті ж види заробітку, що і росіянам. У цій статті ми представимо вам 10 сайтів, на яких можна заробляти в інтернеті без вкладень.

Навіть новачки з цим впораються, тому обов’язково спробуйте хоча б один із способів:

 • Wmmail – найвідоміший кликовый спонсор, де ви зможете заробляти на простих завданнях. Пройдіть реєстрацію, щоб отримувати гроші за реєстрацію, перегляд відео, участь в голосуваннях і багато іншого.
 • Seosprint – ще один поштовик, де також доступні легкі завдання. На попередньому сервісі платять в доларах, а тут використовуються рублі. Доручень в рази більше, але додаткових можливостей менше.
 • VkTarget – щоб заробляти в соціальних мережах, користуйтеся цим веб-сайтом. Сюди можна додати відразу кілька акаунтів від таких проектів як ВК, Однокласники, Instagram, щоб приходили різні доручення.
 • Forumok – на цьому сайті теж потрібно підключати свої акаунти, після чого вам будуть пропонувати ставити лайки, вступати в співтовариства, публікувати рекламу, додавати друзів і за все це платити гроші.
 • Advego – розроблений сервіс для заробітку на продажі статей. Якщо з російською мовою у вас погано, виконуйте завдання. Непогані гроші тут можна отримати за коментарі, запрошення друзів спільноти, голосування і так далі.
 • Biggon – це партнерська програма, в якій є багато різних товарів. Ви будете шукати покупців і з кожного продажу заробляти відсоток. Для Казахстану передбачені окремі тарифи.
 • Prospero – основна частина завдань на цьому сайті пов’язана із використанням соціальних мереж. Виконувати їх не складно, а зароблені кошти переводяться на гаманці Вебмані, незалежно від накопиченої суми.
 • Profitcentr – якісний букс, де платять навіть за відвідування сайтів. Люди замовляють накрутку відвідуваність своїх сайтів і виконавцям нараховуються винагороди. Також тут додаються невеликі доручення.
 • Rucaptcha – найпростіший спосіб для підробітку в мережі. Російська мова тут вам точно не знадобиться, так як ви будете розгадувати символи з картинок. Оплата зовсім невелика, зате можна працювати в будь-який час і нічому вчитися не доведеться.
 • Teaser – ця система пропонує відразу два варіанти для роботи. По-перше, можна братися за легкі завдання (як на клікових спонсорів). По-друге, можна завантажити розширення для браузера, щоб заробляти на автоматі.
 • З допомогою цих систем, ви заробите гроші і зможете перевести їх на свій електронний гаманець.

  Не поспішайте відразу замовляти висновок на картку, адже зібраний капітал можна непогано прокрутити і отримати в рази більше. Як це зробити? Скористайтеся грою Taxi Money, де купуються віртуальні машини, що приносять дохід автоматично.

  Їх треба купувати за реальні гроші, але вже через кілька місяців дохід буде приходити пасивно:

  Прибуток залежить тільки від того, який тип транспорту ви придбаєте. За кілька місяців використання цього проекту, я придбав багато різних машин, а в гаражі можна стежити, скільки вони приносять грошей:

  Природно, я переживаю за свої доходи, адже це дуже простий спосіб розбагатіти, тому виводжу гроші кожен день:

  Гроші приходять, ніяких затримок і проблем. А щоб отримувати ще більше з цього проекту, використовуйте заробіток в місті Taxi Money.

  Щоб виводити гроші, доведеться збирати платіжні бали (пасажирський рахунок), але залучати для цього рефералів не обов’язково. Приміром, їх можна вигравати в гонках.

  Заробити через інтернет в Казахстані цілком реально і методів досить багато. Якщо ви будете активно користуватися хоча б кількома сайтами з цієї статті, то досить швидко вийдіть на стабільний дохід.