Чи нам потрібні соціальні мережі?

Зміст

 • Що дає соціальна мережа в інтернеті?
  • Заробіток – ось для чого потрібні соц. мережі!

Величезні обсяги трафіку щоденно споживаються в соціальних мережах гігантської аудиторією шанувальників цих сайтів.


Люди витрачають час даремно, заводять корисні знайомства, безглуздо спілкуються, грають в ігри і публікують фотографії. Все це втрата часу, який можна було б провести з користю.

Чи нам потрібні соціальні мережі? Завжди є зворотна сторона медалі, а у соціальних мереж є безліч плюсів. Можливо, їх багато хто не помічають, деякі взагалі вважають такі ресурси наркотиком і намагаються «злізти з голки».

При розумному використанні мереж таких як Вконтакте, вони стають незамінним інструментом.

Що дає соціальна мережа в інтернеті?

Зрозуміло, що розробникам таких проектів, це забезпечує стабільний дохід.

Що ж Одноклассники, Facebook, Twitter та їх аналоги приносять в наше життя? Багато чого, позитивних сторін від використання соц. мереж предостатньо:

 • безкоштовне спілкування з рідними і близькими, які знаходяться далеко;
 • доступ до величезної кількості корисної інформації;
 • можливість швидко і легко отримати відповіді на питання;
 • зручний обмін інформацією (засіб передачі будь-яких даних);
 • зараз через соц. мережі можна авторизовуватись на інших ресурсах;
 • у них можна безкоштовно зберігати фотографії і відео.

Це лише невеликий список того, для чого можуть знадобитися соц. мережі. Себе я не відношу до затятим шанувальникам подібних систем, так як користуюсь ними частіше для справи, а не для розваги.

Якщо вам подобається проводити час в онлайні ВК або на інших подібних сайтах, теж подумайте над тим, щоб витрачати його з користю.

Заробіток – ось для чого потрібні соц. мережі!

Основний плюс, особисто для мене, це можливість підробляти в мережі. Вже не перший рік я зареєстрований в системах накрутки і активно ними користуюся.

Також, рекомендую їх своїм знайомим. Нехай на новий Мерседес не заробиш, зате на телефон гроші отримати легко. Теж хочете, щоб на мобільному балансі завжди були гроші? Реєструйтеся на VkTarget і виконуйте завдання через свої облікові записи:

Витративши кілька хвилин і заходячи 3 рази в день в цю систему, вдається збирати непогані гроші.

Звичайно, акаунти наповнюються сміттям, доводиться вступати в різні групи і публікувати рекламу, але коли замовляєш виплату, забуваєш про цей нюанс:

Мені зручно отримувати гроші на Webmoney, хоча тут можна замовляти переклади на телефон, QIWI або Яндекс.Гроші. Доступні доручення швидко закінчуються, тому є сенс використовувати кілька таких сайтів.

Хороші винагороди роздають на цих сервісах:

 • CashBox;
 • Prospero;
 • Vprka;
 • Forumok;
 • V-like.

Користуватися ними просто, а з їх допомогою ви перестанете даремно втрачати час і зрозумієте, скільки всього дає соціальна мережа в інтернеті.

Якщо хочете отримувати великі гроші, розкручуйте свої сторінки і використовуйте заробіток в соц. мережах з Plibber.

Можливо, для когось такі сайти як Вконтакте стали справжньою проблемою, адже відірватися від них важко. Але вистачає і тих користувачів, які відносяться до таких проектів лояльно.

Раджу і вам спробувати перетворити свої сторінки в джерело прибутку, це краще, ніж просто відмовитися від використання соціальних мереж.